Úniky

Úniky - Julie Garwood | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Julie Garwood
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Úniky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Úniky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julie Garwood. Číst Úniky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poutavý thriller ze současnosti od proslulé autorky. Allison Trentová nevypadá jako hackerka. Pokud není ve škole a nepřipravuje se k promoci, přivydělává si dokonce jako modelka. Ale za překrásnou tváří se skrývá geniální počítačový mozek. Její největší láskou je programování a schopnost pronikat do cizích systémů. Sní o tom, že napíše nový bezpečnostní program, který bude znamenat převrat v počítačových technologiích. Agent FBI Liam Scott má problém: v jeho útvaru dochází k úniku tajných informací. Potřebuje schopnosti prvotřídního hackera, který by se nezjistitelně naboural do serverů FBI a vypátral pachatele. Nemůže využít nikoho z vlastních lidí a ideálního adepta pro tento úkol nalézá v Allison. Je tu ovšem další potíž – Allison s takovou věcí nechce nic mít společného a jeho žádost odmítne. Liam samozřejmě neví, že Allison má svá tajemství a nechce, aby se k nim agenti FBI dostali. Liam Scott udělá téměř cokoli, aby ji získal ke spolupráci, dokonce poruší několik profesionálních zásad, když je třeba. A těžce bojuje s pokušením, které pro něho Allison představuje: v sázce je totiž jeho pracovní dráha, ale i budoucnost obou.


...staré dobré Garwoodce tak trochu došel dech ... Prevziať Firefox — Voľne dostupný webový prehliadač — Mozilla ... ... Rozjezd je velmi pomalý, myšlenky se opakují (ano, pochopili jsme hned napoprvé, jaký je strýc a jeho rodina), děj se spíš popisuje, než aby nás do něj autorka vtáhla... tentokrát jen průměr, který sice neurazí, ale ani nenadchne. Pastes you were found in. A paste is information that has been published to a publicly facing website designed to share content and is often an early indicator of a data breach. Pastes are automatically imported and often ... Daňový únik - Wikipedie ... . Pastes are automatically imported and often removed shortly after having been posted. Using the 1Password password manager helps you ensure all your passwords are strong and unique such that a breach of one service ... Mafia, podvody, daňové úniky a úžera na ľuďoch. Aká je minulosť Andreja Kisku? Peter Bachan 15/02/2020 15/02/2020. Fotokoláž...SOUVISEJÍCÍ KNIHY