Hluboký hrob - dítě útesů

Hluboký hrob - dítě útesů - Camilla Sten, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Camilla Sten,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hluboký hrob - dítě útesů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hluboký hrob - dítě útesů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Camilla Sten,. Číst Hluboký hrob - dítě útesů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nemohu si pomoci a házím zoufalý pohled přes rameno, když vidím cosi následovat člun. Tichý šepot ve vlnách, chladný proud pod hladinou, mnohem rychlejší než já. Nemohu uniknout... Dvanáctiletá Tuva si se svými spolužáky moc nerozumí a tráví hodně času sama. Ale na Haro, kde žije, se cítí jako doma. Má ráda místní malé ostrovy a útesy jako hřbet ruky. Ale letošní podzim je to jiné. Lidé mizí beze stopy v moři, pod hladinou se vlní tmavé stíny a v korunách stromů byly spatřeny nadpřirozené bytosti. Dítě útesů je první část serie thrillerů pro dospívající mládež z pera Camilly a Vivecy Stenových. Nadpřirozené prvky ze severské mytologie se střetávají se starými námořnickými pověrami a legendami. Hlavní hrdinka Tuva má také svůj příběh: jaké to asi je vyrůstat na ostrově v souostroví, když letní sezóna skončí, turisté odjedou a hladinu oceánu pokrývá hustá mlha.


... hrob kniha od: Viveca Sten, Camilla Sten ... Dítě útesů: Hluboký hrob: Mlha z moře - Viveca Sten ... ... . ... Dítě útesů je první část serie thrillerů pro dospívající mládež z pera Camilly a Vivecy Stenových. Nadpřirozené prvky ze severské mytologie se střetávají se starými námořnickými pověrami a legendami. Dítě útesů je prvním dílem z plánované série Hluboký hrob z pera Camilly a Vivecy Stenových. Dvanáctiletá Tuva žije na jednom z četných ostrovů Švédska. Všechno je tam pomalejší, temnější ... Hluboký hrob - Dítě útesů - Camilla a Viveca Sten - Hlava ... ... . Všechno je tam pomalejší, temnější, pravidlo přežití určuje moře a ne lidé. Hluboký hrob - dítě útesů - Camilla a Viceca Sten Published on Dec 11, 2017 Dítě útesů je první část série thrillerů pro dospívající mládež z pera Camilly a Vivecy Stenových. Hluboký hrob - ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY