Český jazyk – Stručný přehled gramatiky

Český jazyk – Stručný přehled gramatiky - Eva Schneiderová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Schneiderová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Český jazyk – Stručný přehled gramatiky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Český jazyk – Stručný přehled gramatiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Schneiderová. Číst Český jazyk – Stručný přehled gramatiky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Laminátová skládačka určená především pro žáky základních a středních škol nabízí graficky přehledný a stručný přehled gramatiky českého jazyka. Obsahuje praktické návody na psaní i/y, s/z, ú/ů, mě/mně i s příklady, vyjmenovaná slova, popis a dělení jednotlivých slovních druhů, skloňování podstatných a přídavných jmen, zájmen a číslovek, časování sloves, základní přehled i určování větných členů a hlavních i vedlejších vět.


... jazyk - Stručný přehled gramatiky . Laminátová skládačka určená především pro žáky základních a středních škol nabízí graficky přehledný a stručný přehled gramatiky českého jazyka ... Český jazyk - Stručný přehled gramatiky - Eva Schneiderová ... ... .Obsahuje praktické návody na psaní i/y, s/z, ú/ů, mě/mně i s příklady, vyjmenovaná slova, popis a dělení jednotlivých slovních druhů, skloňování podstatných a ... Český jazyk - Stručný přehled gramatiky. ... skládačka určená především pro žáky základních a středních škol nabízí graficky přehledný a stručný přehled gramatiky českého jazyka. Obsahuje praktické návody na psaní i/y, s/ ... Cesky jazyk prehled | Sleviste.cz ... . ... skládačka určená především pro žáky základních a středních škol nabízí graficky přehledný a stručný přehled gramatiky českého jazyka. Obsahuje praktické návody na psaní i/y, s/z, ú/ů, mě/mně i s příklady, vyjmenovaná slova, popis a dělení jednotlivých ... Český jazyk - Stručný přehled gramatiky. Centrum Péče o zákazníky; ... skládačka určená především pro žáky základních a středníc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY