Můj školní muzikál a jiné pohromy

Můj školní muzikál a jiné pohromy - Catherine Wilkinsová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Catherine Wilkinsová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj školní muzikál a jiné pohromy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Můj školní muzikál a jiné pohromy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Catherine Wilkinsová. Číst Můj školní muzikál a jiné pohromy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jessica se nemůže dočkat, až kamarádům poví o dalším ze svých úžasných nápadů pro jejich komiksový časopis! Jenže ji nikdo neposlouchá, protože všichni mají plnou hlavu chystaného školního muzikálu. Ach ti herci! Aspoň že má možnost namalovat ty nejlepší kulisy na světě. Všechno jde jako na drátkách, dokud se Amélie kvůli kyblíku žluté barvy nepohádá s Harriet VanDerkovou. Teď si Jess musí vybrat, jestli se postaví na stranu nejprotivnější holky v ročníku, nebo svojí bývalé nej-nepřítelkyně. Kdy by si pomyslel, že nacvičování školního představení bude plné nástrah? Kniha je určená čtenářkám od 9 let.


...kolní muzikál a jiné pohromy. Catherine Wilkinsová ... Autor - Wilkinsová - Catherine Wilkinsová | Knihy.ABZ.cz ... . Jessica se nemůže dočkat, až kamarádům poví o dalším ze svých úžasných nápadů pro jejich komiksový časopis! 203 Kč Můj školní muzikál a jiné pohromy - Wilkinsová Catherine se nemůže dočkat, až kamarádům poví o dalším ze svých úžasných nápadů pro jejich komiksový časopis! Jenže ji nikdo neposlouchá, protože všichni mají plnou hlavu chystaného školního muzikálu.Ach ti herci! Obsah knihy: Můj školní muzikál a j ... Kniha: Můj školní muzikál a jiné pohromy (Catherine ... ... .Ach ti herci! Obsah knihy: Můj školní muzikál a jiné pohromy Jessica se nemůže dočkat, až kamarádům poví o dalším ze svých úžasných nápadů pro jejich komiksový časopis! Jenž...SOUVISEJÍCÍ KNIHY