Co nám nejvíce komplikuje život

Co nám nejvíce komplikuje život - Josef Hlavička | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Hlavička
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Co nám nejvíce komplikuje život.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co nám nejvíce komplikuje život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Hlavička. Číst Co nám nejvíce komplikuje život Online je nyní tak snadné!

POPIS


Napadlo vás někdy se zamyslet nad tím, které vaše názory a přístupy vám v životě způsobily nejvíce problémů a neúspěchů, přičemž se u vás vyskytují opakovaně a nedaří se vám jich zbavit? A pokoušeli jste se vůbec změnit je, nebo si s tím nevíte rady? Pokud jsou vaše odpovědi na tyto otázky negativní, pak je tato kniha pro vás tím pravým. Nepoučuje,nepodává zjednodušující, avšak neúčinné návody. Spíše nastavuje zrcadlo, v němž se můžete spatřit, pokud jde o váš vztah k různým citlivým a choulostivým stránkám života. Představí vám různé úhly pohledu na naše hlavní chyby a nabídne náměty na jejich řešení. Vychází přitom z toho, že každý jednotlivý případ je originální, neopakovatelný a že je třeba jej posuzovat podle konkrétních okolností.


... nejvíce komplikuje život Autor: Hlavička, Josef Nakladatel: Eugenika EAN: 9788081005268 ISBN: 978-80-810-0526-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 216 stran, česky Rozměry: 15,8 × 23 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Co nám říká pes? levně, cena 171 Kč | Srovnání cen zboží ... . vydání) Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Kniha Co nám nejvíce komplikuje život je v. Chystám se číst: 1x: Nápověda - Podmínky užit ... Kniha: Co nám nejvíce komplikuje život - Josef Hlavička. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručen ... Co nám nejvíce komplikuje život - Josef Hlavička | KOSMAS ... ... . Chystám se číst: 1x: Nápověda - Podmínky užit ... Kniha: Co nám nejvíce komplikuje život - Josef Hlavička. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS či aktualizovanou Zásilkovnou. Tyto objednávky vyřizujeme v běžném režimu, stejně tak nákup e-knih a dalších elektronický...SOUVISEJÍCÍ KNIHY