V ZOO – podívej se pod obrázek!

V ZOO – podívej se pod obrázek! - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V ZOO – podívej se pod obrázek!.pdf


Chcete si knihu přečíst?V ZOO – podívej se pod obrázek! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst V ZOO – podívej se pod obrázek! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo se schovává za slonem? Kdo se schovává za kamenem? Kdo se schovává za kaktusem? Kdo se schovává za stromem? Kdo se schovává za gorilou? Kdo se schovává ve stromě a kdo za květinami? Otevři okénka v tomto leporelu, podívej se pod obrázky a najdeš tam odpovědi. Budeš umět všechno pojmenovat? Toto leporelo je určeno dětem od 1–3 let a naučí je zábavnou formou poznávat zvířátka, která mohou vidět v zoo.


...y informace o produktu Kniha V ZOO podívej se pod obrázek!, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze V ZOO podívej se pod obrázek! ... V ZOO - Podívej se, kdo se schovává | Sleviste.cz ... . Co se děje v podzemí - podívej se pod obrázek . Co se děje v podzemí - objevte skrytý svět pod svýma nohama! Odklopte okénka na stránkách této knihy a podívejte se pod ně: prokopete se do země a najdete úžasná tajemství: zvířecí nory, telefonní kabely, temné jeskyně a zakopané poklady. This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue Hledáte V ZOO - podívej se pod obrázek! od neuveden? Dnes objednáte, zítra vyzvednete ... Kdo bydlí v ZOO - YouTube ... . This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue Hledáte V ZOO - podívej se pod obrázek! od neuveden? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Barvy se děti učí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY