Najdi a počítej! - Bublinky

Najdi a počítej! - Bublinky - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Najdi a počítej! - Bublinky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Najdi a počítej! - Bublinky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Najdi a počítej! - Bublinky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Malý méďa radost má: tahle pizza ta je má? Nalep na pizzu 8 červených samolepek! Zmrzlina a lízátka, to je pane pohádka! Nalep 3 samolepky na obrázek zmrzliny a 6 samolepek na obrázek lízátka. V této knížce najdou naši nejmenší plno jednoduchých aktivit a 140 samolepek, které jim pomohou seznámit se jednoduše a bez námahy se základními číslicemi. Kulaté barevné samolepky – "bublinky" – se lehce nalepují, krátké texty s veselými rýmy pomáhají cvičit paměť a snadno se opakují, barevné obrázky v knížce přitahují pozornost a napomáhají soustředění. Tak honem! Najdi a spočítej ty správné samolepky a dolep je do obrázků!


... ze stejné kategorie - Najdi a počítej! - Bublinky ... Pocitej | Sleviste.cz ... . Velký bobek - Hrdinské putování hovnivého muže trávicí ... Vydavatelství Yinachi přichází s další knihou pro děti a rodiče. Příběh o putování ... Kód: 0330469 Autor: Rezková Milada EAN: 9788090693029 Kupte knihu Najdi a počítej! Bublinky (neuvedený autor) s 23 % slevou za 45 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Bublinky, porovnání cen z internetových obchodů ... Najdi a počítej! Bublinky — Kniha.cz ... . Bublinky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Najdi a počítej! Bublinky. Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její ob...SOUVISEJÍCÍ KNIHY