Co vítr odvane, ale v srdci zůstane

Co vítr odvane, ale v srdci zůstane - Jaroslav Brož | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Brož
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co vítr odvane, ale v srdci zůstane.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co vítr odvane, ale v srdci zůstane ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Brož. Číst Co vítr odvane, ale v srdci zůstane Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vítejte ve světě zážitků, pocitů a okamžiků. Tak jak je přinesl sám život. Vždy silné, navždy zapamatovatelné. Jedná se o koktejl barev, chutí, vůně. Jsou to myšlenky chyceny větrem a naneseny v papír, určeny k udržení kouzla momentu. Jsou to momenty času, který vítr odvál, ale pocity, ty v srdci zůstaly. Každý z nich je příležitostí a zkušeností, moment, který nám dává konkrétní síly, pocity. A jako takový je ho potřeba užít a prožít.


... odvane, ale v srdci zůstane. ... Jsou to momenty času, který vítr odvál, ale pocity, ty v srdci zůstaly ... Nebojuj s větrem, naslouchej srdcem Nakladatelství Epocha ... ... . Každý z nich je příležitostí a zkušeností, moment, který nám dává konkrétní síly, pocity. A jako takový je ho potřeba užít a prožít. Jaroslav Brož jr. se narodil v červnu 1977 v Praze. Co vítr odvane, ale v srdci zůstane ... Jsou to momenty času, který vítr odvál, ale pocity, ty v srdci zůstaly. Každý z nich je příležitostí a zkušeností, moment, který nám dává konkrétní síly, pocity. A j ... Jaroslav Brož | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Každý z nich je příležitostí a zkušeností, moment, který nám dává konkrétní síly, pocity. A jako takový je ho potřeba užít a prožít. Co vítr odvane, ale v srdci zůstane Autor: Brož, Jaroslav Nakladatel: Epocha EAN: 9788075570765 ISBN: 978-80...SOUVISEJÍCÍ KNIHY