Co na Řípu ještě nevěděli: Kapitoly z českých dějin

Co na Řípu ještě nevěděli: Kapitoly z českých dějin - Jan Šula | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Šula
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co na Řípu ještě nevěděli: Kapitoly z českých dějin.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co na Řípu ještě nevěděli: Kapitoly z českých dějin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Šula. Číst Co na Řípu ještě nevěděli: Kapitoly z českých dějin Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tentokrát vychází jakou souborné, upravené a rozšířené vydání čtyř dílů stejnojmenných knih, které vycházely v letech 2005 – 2008. Uvedená publikace mapuje české dějiny od samotného počátku (příchodu Slovanů na naše území) až do vzniku Československé republiky, jejíž sté výročí vzniku si příští rok připomeneme.Autor v jednotlivých dílech čtivou, nenásilnou, populární formou představuje nejvýraznější osobnosti a dějinné události tohoto období naší historie. Spolu s vynikajícím zlínským kreslířem a ilustrátorem Radkem Steskou se snaží přiblížit je s určitým nadhledem i laskavým humorem. Každá z kapitol je tak doplněna originálními ilustracemi ve formě kresleného vtipu, které společně s odlehčeným textem dávají publikaci punc populárně-naučného díla. Kniha je určena čtenářům všech věkových kategorií bez rozdílu vzdělání. Neklade si jakékoli vědecké či odborné ambice, chce pouze nenuceným, odlehčeným způsobem přispět k popularizaci našich dějin. To je důležité zvláště v současné době, která přeje v dobrém i méně dobrémnaprosto jiným aktivitám a kdy všeobecné znalosti a povědomí o českých dějinách zvláště u generace mladší a nejmladší někdy dost výrazně pokulhávají.


...o na Řípu ještě nevěděli -- Kapitoly z českých dějin - Jan Šula ... Co na Řípu ještě nevěděli, aneb, Kapitoly z českých dějin ... ... . Fungujeme! ... Podtitul: Kapitoly z českých dějin. Tentokrát vychází jakou souborné, upravené a rozšířené vydání čtyř dílů stejnojmenných knih, které vycházely v letech 2005 - 2008. Co na Řípu ještě nevěděli - Kapitoly z českých dějin Autor: Šula, Jan Nakladatel: OFTIS EAN: 9788074054198 ISBN: 978-80-7405-419-8 Ilustrace: Steska, Radek Popis: 1× kniha, vázaná, 384 stran, česky Rozměry: 15,5 × 21,5 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Co na Řípu ještě nevěděli, aneb, Od praotce Čecha k V ... Co na Řípu ještě nevěděli, aneb, Kapitoly z českých dějin ... ... . vydání) Co na Řípu ještě nevěděli, aneb, Od praotce Čecha k Václavu III. 2005; Co na Řípu ještě nevěděli, aneb, Od Josefa II. k T. G. Masarykovi 2008; Střípky ze života světových muzikantů 2012; všech 9 knih autora. Kniha Co na Řípu ještě ne...SOUVISEJÍCÍ KNIHY