Léto plné neskutečných věcí

Léto plné neskutečných věcí - Rowan Coleman | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rowan Coleman
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Léto plné neskutečných věcí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Léto plné neskutečných věcí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rowan Coleman. Číst Léto plné neskutečných věcí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Před třiceti lety se Lunině matce stala děsivá věc. Natolik děsivá, že si ji nechala celý život pro sebe. Pravda vyšla najevo až nyní, po její smrti. Odhalení matčina tajemství Lunu i její sestru silně zasáhne – a když zjistí, že se jim naskytla možnost vrátit se v čase do matčina rodného města a dát věci do pořádku, rozhodnou se to udělat. V New Yorku roku 1977 zpočátku nacházejí více otázek než odpovědí. Pak se ale Luně přihodí cosi neskutečného, téměř magického – potká svou matku jako mladou dívku. Zprvu si připadá jako blázen, ale pak pochopí, jaká šance se jí tím naskýtá. Když může cestovat v čase, může také změnit běh událostí. Může to udělat, nepochybně. Ale měla by? Jestliže se totiž odhodlá k činu – jakémukoli – a změní matčin život, nebude nakonec muset obětovat sama sebe?


...né neskutečných věcí 2017; všech 7 knih autora ... Léto plné neskutečných věcí - Rowan Coleman | KOSMAS.cz ... ... . Podobné knihy. Život za životem 2014; Prvních patnáct životů Harryho Augusta 2015; Malíř vzpomínek 2016; Kniha Léto plné neskutečných věcí je v Léto plné neskutečných věcí je napůl příběh ze současnosti, napůl příběh odehrávající se v minulosti. Hlavní hrdinka společně se svou nenapravitelnou sestrou objeví po matčině (smutné) smrti její vzkazy, v nichž se jim matka přiznává, že v minulosti prožila velkou tragédii, která ji poznamenala do konce života. Kupte knihu Léto plné neskutečných věcí (Row ... Léto plné neskutečných věcí - Rowan Coleman ... ... . Kupte knihu Léto plné neskutečných věcí (Rowan Coleman) s 14 % zľavou za 3.10 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 16 miliónov titulov. Léto plné neskutečných věc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY