Vetřelec

Vetřelec - Tana Frenchová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tana Frenchová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vetřelec.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vetřelec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tana Frenchová. Číst Vetřelec Online je nyní tak snadné!

POPIS


Je oddělení vražd, kam se na začátku své kariéry ze všech sil snažíte dostat: oddělení, kde každý den balancujete na okraji s geniálními gaunery a psychopaty s vědomím, že jediné mrknutí ve špatnou chvíli může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a dalším zavražděným. A pak je oddělení vražd, na kterém pracujete doopravdy, kde vás ostatní mají za vyvrhele. Kde děláte jednu noční směnu za druhou. Kde schytáváte schválnosti a zlomyslné žerty daleko za hranou snesitelnosti. Kde řešíte tuctový ksindl, pročítáte svědecké výpovědi a zoufale vyhlížíte případ, který by vás mohl dostat tam, kde jste chtěli být. Ten dnešní případ mezi ně nepatří. Podle policajtů z místní stanice jde o tuctové domácí násilí. Od detektiva Antoinette Conwayové a jejího parťáka Stephena Morana se čeká, že pouze vyhledají amanta zavražděné a dají mu náramky. A pak už bude všechno zase jako dřív, zpovzdálí budou přihlížet, jak si to policejní esa rozdávají s psychopaty. Jenže když se Conwayová zahledí do tváře oběti, zjišťuje, že už ji předtím viděla. A znenadání dochází k šokujícímu přesvědčení, že všechno je jinak. Tohle je případ, na který čekala. Precizně střižený a brutální, spletitý a závažný. Jenže jedna věc je dostat vraha a úplně jiná věc je jít proti celému vlastnímu oddělení.


...ec je jeden z těch mnoha filmů, od kterejch jsem čekal hodně a dostal jsem málo ... Alien: Resurrection (1997) - IMDb ... . Neřikám, že to byl špatnej film, ale čekal jsem nějakou hustou atmosféru a zajímavej příběh a místo toho je tam akorát mimozemšťan, kterej to má zachránit tim, že vypadá hnusně a tečou z něho sračky a sliz. Vetřelec: Covenant je novou kapitolou, ve které posádka vesmírné lodi Covenant směřuje na vzdálenou planetu na druhé straně galaxie, která se zdá být neobjeveným rájem. Vetřelec: Covenant je novou kapitolou, ve které posádka vesmírné lodi Covenan ... Vetřelec: Hodnoceno od nejlepšího dílu po nejhorší ... ... . Vetřelec: Covenant je novou kapitolou, ve které posádka vesmírné lodi Covenant směřuje na vzdálenou planetu na druhé straně galaxie, která se zdá být neobjeveným rájem. Vetřelec (angl. Alien [ˈeiliən]; též Xenomorf, angl.Xenomorph [ˈzenəˌmoːf]) je fiktivní mimozemský tvor se silnou kyselinou místo krve.. Poprvé se objevil ve filmu Vetřelec...SOUVISEJÍCÍ KNIHY