Super střihy pro baculky + CD

Super střihy pro baculky + CD - Silke Türck | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Silke Türck
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Super střihy pro baculky + CD.pdf


Chcete si knihu přečíst?Super střihy pro baculky + CD ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Silke Türck. Číst Super střihy pro baculky + CD Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dlouhé letní šaty, košile, pohodlné kalhoty, blůzička, rozšířená sukně, kabátek s kapucí a další modely v konfekčních velikostech 46–56, navíc se střihy na přiloženém CD k vytisknutí? Jde to! Tato knížka rozšiřuje sortiment řady módních střihů pro baculky v souladu s osvědčeným a stálým konceptem předloh ke střihům jednoduchého a vkusného oblečení, které nepodléhá módním výstřelkům, dobře se navzájem kombinuje a v neposlední řadě poskytuje prostor i pro vlastní kreativitu. Najdete v ní osm základních střihů, které vám umožní přes 20 různých oděvních variací pro oživení vašeho šatníku. S jejich pomocí a díky názorným obrazovým návodům krok za krokem pro vás bude jejich ušití opravdu snadné. Kromě toho vás kniha podrobně seznámí se základy šití, s pravidly pro úpravu jednotlivých střihů, najdete v ní slovníček krejčovských pojmů i rozhovory se známými blogerkami propagujícími větší konfekční velikosti. Pamatujte si – to, že máte větší konfekční velikost, rozhodně neznamená, že nemůžete být opravdu šik a krásná!


...niha rozšiřuje sortiment řady módních střihů pro baculky v souladu s osvědčeným a stálým konceptem předloh ke střihům jednoduchého a vkusného oblečení, které nepodléhá ... Kniha Super střihy pro baculky - Dárkovna - ŽENY s.r.o. ... ... Objednávejte knihu Super střihy pro baculky + CD v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Super střihy pro baculky + CD je kniha o střizích, která rozšiřuje sortiment střihů ve velikostech 46-56 v souladu s osvědčeným a stálým konceptem schnittchen®. Obsahuje 8 základních střihů přes 20 různých variací. Super střihy pro baculky + CD. ... Tato knížka rozšiřuje sortiment řady módních střihů pro baculky v souladu s osvě ... Super střihy pro baculky + CD - Ráj šití ... . Obsahuje 8 základních střihů přes 20 různých variací. Super střihy pro baculky + CD. ... Tato knížka rozšiřuje sortiment řady módních střihů pro baculky v souladu s osvědčeným a stálým konceptem předlo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY