Vyznání

Vyznání - Svatý Augustin | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Svatý Augustin
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vyznání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vyznání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Svatý Augustin. Číst Vyznání Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Pozdě jsem si tě zamiloval, kráso tak starobylá i tak nová. Pozdě jsem si tě zamiloval.“„Mezi mysliteli starověku je Augustin jediný, kdo chápe ty nejniternější pocity moderního člověka,“ prohlásil španělský filosof Ortega y Gasset.Duchovní autobiografie svatého Augustina patří vedle Bible a Následování Krista ke stálicím na pomyslném nebi duchovní literatury. V čem spočívá nadčasová popularita tohoto díla? Hlavně v tom, že s nevídanou autentičností svědčí o lidské křehkosti i o palčivém hledání a nacházení toho nejpodstatnějšího v životě člověka.Karmelitánské nakladatelství vydává zbrusu nový a kvalitní překlad Vyznání pro čtenáře 21. století. Doplněný je odborným úvodem, vysvětlivkami a rejstříky.


...yznání - Bobr a Motýl "Bobr & Motýl-Vyznání", záznam zvuku spravuje: Supraphon ☼2010 ... Bobr A Motýl - Vyznání -Ty Jsi Má Láska, Ty Jsi Můj Sen ... ... ... Argema Vyznání - YouTube ... yznání - Bobr a Motýl "Bobr & Motýl-Vyznání", záznam zvuku spravuje: Supraphon ☼2010. There's a new YouTube Music web player for desktop! Rating is available when the video has been rented. This feature is not a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY