Star Trek: Discovery – Nejtěžší chvíle

Star Trek: Discovery – Nejtěžší chvíle - David Mack | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
David Mack
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Star Trek: Discovery – Nejtěžší chvíle.pdf


Chcete si knihu přečíst?Star Trek: Discovery – Nejtěžší chvíle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Mack. Číst Star Trek: Discovery – Nejtěžší chvíle Online je nyní tak snadné!

POPIS


Během služby na palubě hvězdné lodi Shenzhou je poručík Michael Burnhamová, pozemšťanka vychovaná a vzdělávaná Vulkánci, povýšena na dočasného prvního důstojníka. Avšak aby si svůj nový post udržela, musí kapitánce Philippě Georgiou dokázat, že si jej zaslouží. Svou příležitost získá, když je Shenzhou pověřena ochranou kolonie Federace, na niž zaútočilo neznámé mimozemské plavidlo, které se vynořilo z nejtemnějších hlubin nezmapovaného moře planety. Když však nebezpečí útoků tajuplného plavidla vzroste, označí Hvězdná flotila ve jménu zastavení hrozby kolonii za postradatelnou. Aby Burnhamová zachránila tisíce nevinných životů, potřebuje do mimozemské lodi proniknout. Při tom však musí pohlédnout do tváře vlastní pohnuté minulosti a najít pomoc u muže, kterému se – až dodnes – snažila vyhnout.


...l Star Trek: Discovery svými aktuálními kraťasy pomalu vstupuje do třetí řady, ale doposud neměl český čtenář možnost poznat postavy tak, jak je dokáží vykreslit jen knihy ... Přichází knižní Discovery - román Nejtěžší chvíle právě v ... ... . To se teď změní… Vychází první román z prostředí seriálu Discovery: Nejtěžší chvíle PRÁVĚ V PRODEJI Hledáte Star Trek: Discovery - Nejtěžší chvíle od Mack David? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR NEJTĚŽŠÍ CHVÍLE: Novinka v prodeji zdaleka ne jen pro fanoušky Discovery 10. 12. 2019 4 315 Seriál Star Trek: Discovery svými aktuálními kraťasy pomal ... Star Trek: Discovery - Nejtěžší chvíle - David Mack ... ... . 33 prodejen po celé ČR NEJTĚŽŠÍ CHVÍLE: Novinka v prodeji zdaleka ne jen pro fanoušky Discovery 10. 12. 2019 4 315 Seriál Star Trek: Discovery svými aktuálními kraťasy pomalu vstupuje do třetí řady, ale doposud neměl český čtenář možnost poznat postavy tak, jak je dokáží vykreslit jen knihy. To se teď změní... Četla jsem, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY