Neználkovy příhody

Neználkovy příhody - Nikolaj Nosov | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Nikolaj Nosov
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Neználkovy příhody.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neználkovy příhody ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nikolaj Nosov. Číst Neználkovy příhody Online je nyní tak snadné!

POPIS


V jednom pohádkovém městě jménem Kvítečkov žili človíčkové. Žádný z nich nebyl větší nežli maličká okurka...Človíčkové ale nebyli všichni stejní, jedni si říkali malíčkové a druzí malenky. A že jich tu žilo hodně... Kvítečkov byl domovem doktora Pilulkina, opravářů Šroubka a Vroubka, malíře Tubičky a milovníka sodovky Sirupčíka, ale také malenky Modroočky, doktorky Medunky a spousty dalších. Největší nezbeda ze všech byl ale Neználek. Říkalo se mu tak proto, že dočista nic nevěděl a neznal, ale zato si moc rád vymýšlel. Kvůli němu se obyvatelé Kvítečkova namočili do spousty lumpáren a nečekaných dobrodružství. Jednoho dne se dokonce malíčkové vypravili na výlet balónem! A nebýt malenek, kdoví, jak by to s nimi dopadlo. Nestárnoucí vyprávění plnélaskavého ponaučení a humoru, které okouzlilo celé generace dětských čtenářů.


... s Neználkem jsem podědila - dostala od svého, staršího bratra ... Čtenářská recenze: Nikolaj Nosov - Neználkovy příhody ... ... . Předával mi je jako největší svátost. Aby taky ne! Když byl malej kluk, tak si je stále dokola prohlížel a četl. Neználkovy příhody a jeho kamarádi Strunka, Šroubek, Čiperka, Všeználek, Pilulkin a mnoho dalších, i mé dětství rozhodně obohatili. Neználkovy příhody je další z knížek mého dětství. Moje oblíbená knížka,kterou jsem svého času všude nosila s sebou a nutila dospělé členy rodiny, aby mi z ní četli příběhy, které jsem znala už nazpaměť, a když při čtení přeskakovali,tak jsem je opravovala. Audio pohádka / mluvené slovo. This feature is not available ri ... Neználkovy příhody - Nikolaj Nosov | Knihy Dobrovský ... . Audio pohádka / mluvené slovo. This feature is not available right now. Please try again later. Neználkovy příhody patří mezi oblíbené knížky mnoha generací malých českých čtenářů a jsou vydávány prav...SOUVISEJÍCÍ KNIHY