Setkání stínů

Setkání stínů - Victoria Schwabová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Victoria Schwabová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Setkání stínů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Setkání stínů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Victoria Schwabová. Číst Setkání stínů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Svět je, zdá se, zachráněn, dobrodruh Kell, jeho poloviční bratr Rhy a zlodějka Delilah Bardová si lízají rány po drtivém střetu se zlem. V tomto ještě temnějším pokračování Temnější tváře magie se dostáváme ještě hlouběji do autorčina čtyřbarevného světa a poznáváme jeho svérázné obyvatele. Londýny se chystají na mezinárodní kouzelnické hry, hlavně ten červený, ale o slovo se nejspíš opět hlásí i Londýn černý: z každé skončené noci se rodí nové stíny a začínají tropit neplechu. Že by to byli dávní zemřelí, kteří by si také chtěli zasoutěžit o cenu pro největšího mága? To by musely dodržovat pravidla fair-play! Ale jejich zájmy se zdají být jiné a kouzlo, které, je řídí, je mnohanásobně zlovolnější, hrozí totiž zničit každý z barevných Londýnů, ve kterém to ještě trochu žije.


... stínů book. Read 13,547 reviews from the world's largest community for readers ... Kniha Setkání stínů - Victoria Schwab | Dobré Knihy.cz ... . Svět je, zdá se, zachráněn, dobrodruh Kell, jeho poloviční bratr ... Setkání stínů je rozděleno na dvě části - v jedné se dozvídáme, co se dělo během uplynulých čtyř měsíců, druhá pokračuje v příběhu o kouzelnických hrách a přípravě našich hrdinů na ně. Děj však plyne pomalu, možná ještě pomaleji než v prvním díle, a vyvstává z něj zase několik otázek, na které se ... Kniha Setkání stínů Přidat komentář. uziRM. 20. dubna. Ani druhý díl ... Setkání stínů: Dobrodružství pokračuje - FantasyPlanet ... ... Kniha Setkání stínů Přidat komentář. uziRM. 20. dubna. Ani druhý díl mě nezklamal. ... Všechny informace o produktu Kniha Setkání stínů - Victoria Schwabová, porovnání cen z internetových obchodů, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY