Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte

Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte - Haemin Sunim | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Haemin Sunim
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte.pdf


Chcete si knihu přečíst?Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Haemin Sunim. Číst Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato knížka plná duchovní moudrosti zen-buddhismu přináší příležitost k zamyšlení nad různými oblastmi lidského života. Věnuje se mimo jiné tématům mezilidských vztahů, práce, lásky a spirituality a zdůrazňuje důležitost nalezení hlubšího vztahu a soucitu nejen vůči ostatním, ale i vůči sobě samému. Jednoduchou a srozumitelnou formou esejů a krátkých poselství, s nadhledem a pochopením pro člověka žijícího současným hektickým životním stylem inspiruje čtenáře k jinému pohledu na svět a k hledání cesty ke šťastnějšímu a vyrovnanějšímu životu. Ohromná obliba této knížky v mnoha zemích, milióny prodaných výtisků a řada získaných ocenění svědčí o tom, že její myšlenky jsou velmi aktuální pro široký okruh lidí z nejrůznějších koutů světa. Učte se zvládat nejrůznější životní situace díky tomu, že se na ně podíváte jinýma očima. Učte se skutečně vnímat okamžiky svého života a nacházet cestu ke klidu, vyrovnanosti a štěstí.


... Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte od Haemin Sunim? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... VeleKnížka - Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte ... . 33 prodejen po celé ČR Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte Jak si zachovat klid a bdělou pozornost v uspěchaném světě. Jiný úhel pohledu přináší nové životní cesty. Všechny informace o produktu Kniha Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte - Haemin Sunim, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte - Haemin Sunim. Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte. E-SHOP dotazy +420 515 919 586, sekretariát +420 515 919 580. Registrace Při ... Kniha Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte - Haemin ... ... . Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte. E-SHOP dotazy +420 515 919 586, sekretariát +420 515 919 580. Registrace Přihlásit se. 0 0 K ... Objednávejte knihu Věci, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY