Ta naše nadace česká

Ta naše nadace česká - V. R. Mach | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
V. R. Mach
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ta naše nadace česká.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ta naše nadace česká ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor V. R. Mach. Číst Ta naše nadace česká Online je nyní tak snadné!

POPIS


Je jaro 2014 a česká společnost se po letech krize probouzí k životu. Ne tak Ben Preuss, jenž pracuje v Praze pro velkou mezinárodní nadaci. Tento čtyřicátník pociťuje zklamání, že jej nadřízení dlouho opomíjejí v kariérním postupu, byť sem nastoupil hned po škole. Nezájem ho mrzí o to víc, že zakladateli nadace jsou jeho příbuzní z mocné londýnské rodiny Gregorů. O Velikonocích, když jeho deziluze dosáhne dna, se doví, že by mohl nahradit stárnoucího Alexeje Drábka, který vede českou pobočku nadace dvacet let. Jakmile to však prohnaný matador zjistí, rozhodne se použít jakékoliv prostředky, aby o generaci mladšímu konkurentovi v zisku lukrativního šéfovského postu zabránil. Od tohoto okamžiku se staneme svědky úporné bitvy mezi inteligentním, spolehlivým, avšak o sobě pochybujícím Benem a suverénním, světaznalým, z minulosti ovšem zdiskreditovaným Alexem. Nelítostný duel, do něhož se zapojí také podporovatelé obou soků, je plný šarvátek, podrazů a manipulací. Rozuzlení příběhu, které symbolicky vyvrcholí o Vánocích, je vskutku překvapivé. Poutavé vyprávění zavede čtenáře na řadu známých míst, kde potká desítky vážených osobností, jakož i pitoreskních postaviček. Zažije množství dramatických a humorných situací, které mu barvitě přiblíží současnou českou realitu, se všemi jejími klady i zápory.


...e nadace česká V. R. Mach Nakladatel: iTutorial 2019 Nejslavnější píseň Karla Hašlera ve filmu, který ji proslavil: Písničkář (1932) ... ČESKÁ PÍSNIČKA - noty a akordy - CZHity.cz ... . Czech patriotic song "Ta naše písnička česká" ("That Our Czech Song") or "Česká písnička" ("Czech Song") is a song of famous Czech singer Karel Hašler. Hudba i text: Karel Hašler Ta naše písnička česká Interpret/autor: Karel Hašler A E 1. Ty naše písničky, jsou jak ty perličky, A E na šňůrce navlečené. A D Kolik je krásy v nich a ... 50+ videos Play all Mix - Ta naše p ... Ta naše písnička česká - YouTube ... . Ty naše písničky, jsou jak ty perličky, A E na šňůrce navlečené. A D Kolik je krásy v nich a ... 50+ videos Play all Mix - Ta naše písnička česká - Milan Chladil YouTube Yvetta Simonová a Milan Chladil - směs hitů - Duration: 7:26. MavZag 1,081,405 views 50+ videos Play all Mix - Ta naše písnička česká YouTube Andr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY