Abba Dorotheos z Gazy: Duchovní poučení užitečná pro duši

Abba Dorotheos z Gazy: Duchovní poučení užitečná pro duši - Edita Miriam Mandelová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Edita Miriam Mandelová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Abba Dorotheos z Gazy: Duchovní poučení užitečná pro duši.pdf


Chcete si knihu přečíst?Abba Dorotheos z Gazy: Duchovní poučení užitečná pro duši ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Edita Miriam Mandelová. Číst Abba Dorotheos z Gazy: Duchovní poučení užitečná pro duši Online je nyní tak snadné!

POPIS


Starověký mnišský autor, Abba Dorotheos z Gazy (6. století), ve svých přednáškách, které se zachovaly pod názvem Duchovní poučení užitečná pro duši, velmi přístupnou a čtivou formou dává rady svým spolubratřím, žijícím v komunitě. Toto jeho poselství je aktuální i dnes, kdy více než jindy jsme závislí jeden na druhém, a přesto se mnohdy potýkáme s tím, že ve společenství (řeholní či jiné komunitě, manželství, rodině…) neumíme žít. Předkládaná kniha chce být prvním seznámením českého čtenáře s osobností Abba Dorothea z Gazy, jehož věhlas přesáhl staletí a dospěl až do našich dnů. Zaposlouchejme se do dávné tradice Pouštních otců, jejichž slovo nám může moudře poradit i dnes.


...ký mnišský autor, Abba Dorotheos z Gazy (6 ... Kniha Abba Dorotheos z Gazy - Mendelová Edita Miriam ... ... . století), ve svých přednáškách, které se zachovaly pod názvem Duchovní poučení užitečná pro duši, velmi přístupnou a čtivou formou dává rady svým spolubratřím, žijícím v komunitě. Toto jeho poselství je aktuální i dnes, kdy více než jindy jsme závislí jeden ... Starověký mnišský autor, Abba Dorotheos z Gazy (6. století), ve svých přednáškách, které se zachovaly pod názvem Duchovní poučení užitečná pro duši, velmi přístupnou a čtivou formou dává rady svým spolubratřím, žijícím v komunitě. Starověký mnišský autor, Abba Dorotheos ... Abba Dorotheos z Gazy | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Starověký mnišský autor, Abba Dorotheos z Gazy (6. století), ve svých přednáškách, které se zachovaly pod názvem Duchovní poučení užitečná pro duši, velmi přístupnou a čtivou for...SOUVISEJÍCÍ KNIHY