Jak to žije na farmě: Tlač, táhni, posouvej

Jak to žije na farmě: Tlač, táhni, posouvej - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak to žije na farmě: Tlač, táhni, posouvej.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak to žije na farmě: Tlač, táhni, posouvej ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Jak to žije na farmě: Tlač, táhni, posouvej Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vítejte na farmě! Žije tady plno různých zvířátek. Zjistíš, kdo se schovává ve stodole? Toto dětské leporelo je určeno pro děti od jednoho roku. Má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si malí farmáři při prohlížení knížky současně procvičí jemnou motoriku – mohou na jednotlivých stránkách posouvat, tahat, otáčet. Objeví nové věci a mohou si o nich povídat. Tak honem na farmu – je tam opravdu rušno!


...ije na farmě Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025617007 ISBN: 978-80-256-1700-7 Originál: Busy Farm Překlad: Kučera, Jaroslav Ilustrace: Finn, Rebecca Popis: 1× kniha, lepená, 14 stran, česky Rozměry: 18 × 18 cm Rok vydání: 2015 Ahoj stavbaři! Přivezte cihly a narovnejte je na sebe ... Mámin koutek: ČTENÍ: Jak to žije v přístavu (+video) ... . Stavíme vysoký dům. Míchačka na beton se pořád otáčí... Toto dětské leporelo je určeno pro děti od jednoho roku. Svojtka Jak to žije na hasičské stanici. Tlač, táhni, posouvej . Leporelo je určeno pro děti od jednoho roku. Má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si malí hasiči při prohlížení procvičí i jemnou motoriku. Více informací Jak to žije na farmě Dětské lepor ... Kniha: Jak to žije na staveništi | Knihy.ABZ.cz ... . Svojtka Jak to žije na hasičské stanici. Tlač, táhni, posouvej . Leporelo je určeno pro děti od jednoho roku. Má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si malí hasiči při prohlížení procvičí i jemnou motoriku. Více informací Jak to žije na farmě Dětské leporelo pro malé farmáře od 1 roku. ... Tlač, táhni, obracej a posouvej, ať to na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY