Můj král trpaslíků aneb cverkologie: první česká vědecká nauka o trpaslících

Můj král trpaslíků aneb cverkologie: první česká vědecká nauka o trpaslících - Helena Haškovcová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Helena Haškovcová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj král trpaslíků aneb cverkologie: první česká vědecká nauka o trpaslících.pdf


Chcete si knihu přečíst?Můj král trpaslíků aneb cverkologie: první česká vědecká nauka o trpaslících ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helena Haškovcová. Číst Můj král trpaslíků aneb cverkologie: první česká vědecká nauka o trpaslících Online je nyní tak snadné!

POPIS


Úsměvná publikace představuje svědectví o blízkosti trpaslíků a jejich každodenní přítomnosti v naší kultuře. Autorka se s velkou erudicí a se systematickým zaujetím snaží přiblížit laické i odborné veřejnosti fenomén trpaslíka v řadě aspektů - estetika a dějiny umění, kulturní historie, etnologie a etika, ekologie a hospodářství nebo zdravotnictví. Práce má po této stránce velkou šanci stát se základním kamenem nové vědní disciplíny, pro kterou autorka navrhla český název »cverkologie«.


...niha: Můj král trpaslíků aneb cverkologie - první česká vědecká nauka o trpaslících - Helena Haškovcová ... prof. PhDr. RNDr. Helena Haškovcová, CSc. - Fakulta ... ... ... že literatury o trpaslících bude vycházet stále více, neboť současný neutěšený stav je neudržitelný a je v přímém rozporu s respektem a důstojností, kterou trpaslíci zasluhují. ... Všechny informace o produktu Kniha Můj král trpaslíků aneb cverkologie - první česká vědecká nauka o trpaslících - Helena Haškovcová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Můj král trpaslíků aneb cverkologie - první česká vědecká nauka o trpaslících - Helena Haškovcová. Úsměvná publikace představuje svědectví o blízkosti trpaslíků a jejich každodenní pří ... Trpaslík - Wikipedie ... . Úsměvná publikace představuje svědectví o blízkosti trpaslíků a jejich každodenní pří...SOUVISEJÍCÍ KNIHY