Dokonale nedokonalý svět: Eseje a glosy o věcech (převážně) nadčasových

Dokonale nedokonalý svět: Eseje a glosy o věcech (převážně) nadčasových - Radim Seltenreich | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Radim Seltenreich
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dokonale nedokonalý svět: Eseje a glosy o věcech (převážně) nadčasových.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dokonale nedokonalý svět: Eseje a glosy o věcech (převážně) nadčasových ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radim Seltenreich. Číst Dokonale nedokonalý svět: Eseje a glosy o věcech (převážně) nadčasových Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha vysokoškolského pedagoga a literáta představuje mozaiku esejů a glos k věcem (převážně) nadčasovým. Autor se zamýšlí nad otázkami práva, spravedlnosti, etiky a morálky. Vyjadřuje se k celospolečenským tématům aktuálního dění jako jsou globalizace, multikulturalismus, populismus či problematika demokracie. K jeho oblíbeným tématům však patří zejména knihy a literatura, jimž v knize věnuje kapitolu obsahující glosy k autorem vybraným knihám. Za zvlášť cenný považuje autor odkaz francouzského humanisty Michela de Montaigne, jehož úvahy promítá do vlastních závěrů o hodnotách a smyslu soudobé společnosti. Část z publikovaných textů vyšly v Literárních novinách, Revue Prostor a Lidových novinách, a k nim autor v této knize přidává další, dosud nepublikované. Autorovi šlo při jejich výběru zejména o to, aby zde byly představeny úvahy, které už pro jejich nadčasová témata má smysl číst i dnes.


...e nedokonalý svět: Eseje a glosy o věcech (převážně) nadčasových Radim Seltenreich Nakladatel: Auditorium 2017 Kniha: Dokonale nedokonalý svět Autor: Radim Seltenreich Eseje a glosy o věcech (převážně) nadčasových Kniha vysokoškolského pedagoga a literáta představuje mozaiku esejů a glos k věcem (převážně) nadčasovým ... Radim Seltenreich | Gorila ... . Eseje a glosy o věcech (převážně) nadčasových Kniha vysokoškolského pedagoga a literáta představuje mozaiku esejů a glos k věcem (převážně) nadčasovým. Autor se zamýšlí nad otázkami práva, spravedlnosti, etiky a morálky. Dokonale nedokonalý svět - Seltenreich Radim - Eseje a glosy o věcech (převážně) nadčasových Kniha vysokoškolského pedagoga a literáta představuje mozaiku esejů a glos ... Dokonale nedokonalý svět: Eseje a glosy o věcech (převážně ... ... . Autor se zamýšlí nad otázkami práva, spravedlnosti, etiky a morálky. Dokonale nedokonalý svět - Seltenreich Radim - Eseje a glosy o věcech (převážně) nadčasových Kniha vysokoškolského pedagoga a literáta představuje mozaiku esejů a glos...SOUVISEJÍCÍ KNIHY