Šlehačková oblaka

Šlehačková oblaka - Tereza Salte | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tereza Salte
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šlehačková oblaka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šlehačková oblaka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Salte. Číst Šlehačková oblaka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Měla kupu snů a bezhlavě se za nimi vrhla až na sever. Tereza vypráví svůj životní příběh s retrospektivou do dětství, které bylo kouzelné a zároveň plné dřiny. Propocené vzpomínky na tréninky gymnastiky se mísí s vůní šeříkové zahrady starého domu na Ořechovce, ve kterém vyrůstala. V Norsku prožívá svou pohádku, ale i hořké chvíle odloučení od rodiny, ztrátu nejbližšího člověka a momenty, kdy musí začít svůj život zase a znovu téměř od nuly.


...lehačková oblaka Přidat komentář. martinka ... Kniha: Šlehačková oblaka (Tereza Salte) | bux.sk ... .cz1. 1 03. května. Občas jsem zavítala na autorčin blog či poslechla její podcast. ... Další díl Deep Talks je venku! Tentokrát jsem si povídal s Terezou Salte. ... V roce 2017 se jí narodil syn William a vydala knížku Šlehačková oblaka, která je založena na jejím ... Šlehačková oblaka. Tereza Salte. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.5 z 5 hvězdiček 70 hodnocení čtenářů ... Šlehačková oblaka - Tereza Salte - Megaknihy.cz ... . 3.5 z 5 hvězdiček 70 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve čtvrtek 21.5. u Vás doma (Typy ... Kupte knihu Šlehačková oblaka od Tereza Salte na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Tereza Salte, auto...SOUVISEJÍCÍ KNIHY