Služebná z hostince

Služebná z hostince - Dilly Court | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dilly Court
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Služebná z hostince.pdf


Chcete si knihu přečíst?Služebná z hostince ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dilly Court. Číst Služebná z hostince Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lottie Laneová, pokojská v rušném zájezdním hostinci U Dvoukrké labutě v centru Londýna, zná jen dřinu od rána do noci a pohlavky od věčně nespokojené paní domácí. Jednou večer přivezou vojáci do hostince svého kamaráda, který utrpěl těžký otřes mozku a vážné pohmožděniny. Zatímco se Lottie o mladíka svědomitě stará a přispívá k jeho rychlému uzdravení, zjišťuje, že může svůj život zasvětit jiné, prospěšnější práci. A tak když jí nespoutaná a impulzivní lady Aurelie Dashwoodová, manželka britského důstojníka, nabídne místo své osobní služebné, Lottie, která touží ošetřovat vojáky raněné během krymské války, bez váhání souhlasí. Po dobrodružné plavbě se ocitá v Balaklavěpoblíž Sevastopolu, kde odhaluje jak válečné hrůzy, tak podvody, lži a tajemství britské smetánky. Tragická událost ji přinutí k návratu do Anglie, kde hrozí, že ztratí své nejbližší a skončí v nejhlubší bídě. Avšak Lottie se nevzdává a díky své síle a odhodlání, ale i nezištné pomoci svých přátel se dokáže postarat nejen sama o sebe, ale také o svého invalidního otce, a znovu nalézt štěstí a smysl života.


...lužebná z hostince je v. Právě čtených: 1x: Přečtených: 60x: Čtenářské výzvě ... Služebná z hostince Baronet a. s. - oblibeneknihy.cz ... ... Obsah knihy: Služebná z hostince. Lottie Laneová, pokojská v rušném zájezdním hostinci U Dvoukrké labutě v centru Londýna, zná jen dřinu od rána do noci a pohlavky od věčně nespokojené paní domácí. Jednou večer přivezou vojáci do hostince svého kamaráda, který utrpěl těžký otřes mozku a vážné pohmožděniny. Služebná z hostince. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaj ... Kniha: Služebná z hostince (Dilly Court) | Martinus ... . Služebná z hostince. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Všetky informácie o produkte Kniha Služebná z ho...SOUVISEJÍCÍ KNIHY