Tání

Tání - Lize Spitová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lize Spitová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lize Spitová. Číst Tání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co když se můžete pomstít celé vesnici? V roce 1988 se ve vesničce Bovenmeer narodily jen tři děti, chlapci Pim a Laurens a dívka Eva. Až do puberty tvořili nerozlučnou trojici, která se řídila heslem „jeden za všechny, všichni za jednoho“. V létě 2002 se však jejich vztah náhle proměnil. Kluci si pro děvčata ze vsi vymysleli hru, k níž Evu nutně potřebovali, a na ní bylo, jestli se k nim přidá, nebo společné přátelství zradí. Eva ve snaze ze složité situace vybruslit zosnovala plán, který se jí ovšem nakonec vymkl z rukou a krutě vymstil. Po třinácti letech od této chvíle se Eva vrací do vesnice s obřím kvádrem ledu v kufru auta. Tentokrát však má vše pod kontrolou. Lize Spitová vtahuje čtenáře do děje hned od první věty a daří se jí udržet jeho pozornost až do konce. Nemilosrdně, a přesto s láskou. Román Tání vás dojme, ale i vyvede z míry.


... je fázová přeměna (změna skupenství), při níž se pevná látka mění na kapalinu ... Yoko Tani - Wikipedia ... .Opačný pochod - změna kapaliny v pevnou látku - se nazývá tuhnutí.Dle Ottova slovníku naučného se pojem tání používá pro led a sníh (led a sníh taje). Časosběrně zaznamenáváno v intervalu jeden snímek každých 15 vteřin. Celková doba tání byla 4 hodiny. Timelapse shooting 1 frame per 15 seconds. Total melting time was 4 hours. Best Rock Songs Vietnam War Music - Best Rock Music Of Al ... Změna teploty tání ledu — Sbírka úloh ... . Total melting time was 4 hours. Best Rock Songs Vietnam War Music - Best Rock Music Of All Time - 60s and 70s Rock Playlist - Duration: 2:10:36. MoMo Lisa Recommended for you Nejvyšší teplotu tání mají některé sloučeniny uhlíku. Teplota tuhnutí. Teplota tuhnutí je teplota, při níž se kapalina mění na pevnou látku. U krystalické látky je její velikost stejná jako teplota tání.. U čisté vody se teplota tuhnutí označuje běžným termínem bod tuhnutí č...SOUVISEJÍCÍ KNIHY