Pro předškoláky - Učení a procvičování pro šikovné kluky

Pro předškoláky - Učení a procvičování pro šikovné kluky - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pro předškoláky - Učení a procvičování pro šikovné kluky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pro předškoláky - Učení a procvičování pro šikovné kluky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Pro předškoláky - Učení a procvičování pro šikovné kluky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Každý rodič chce podpořit své dítě v jeho přirozené touze po vědění. Tato kniha, která je určena především pro kluky předškoláky, vám při tom pomůže. Najdete v ní rozmanité omalovánky a úlohy, které vašemu dítěti pomohou procvičit pozornost, kombinační schopnosti, podpoří jeho koncentraci a procvičí jemnou motoriku. Pokud dítě správně vyřeší úlohu, smí si pod ní za odměnu nalepit několik ze 192 přiložených blýskavých hvězdiček. To ho motivuje k řešení dalších úloh. Nabídněte vašemu předškolákovi ten báječný pocit úspěšně splněného úkolu! Je radost se něco naučit!


...edškoláky - Učení a procvičování pro šikovné kluky Nakladatel: Svojtka & Co ... Učení a procvičování pro šikovné holky | KNIHCENTRUM.cz ... . EAN: 9788025616109 ISBN: 978-80-256-1610-9 Originál: Kindergarten - Lernen und Üben Překlad: Klekner, Radim Ilustrace: Tophoven, Manfred Popis: 1× kniha, brožovaná, 52 stran, česky Rozměry: 21 × 28 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Pro předškoláky - Učení a procvičování pro šikovné kluky. ... Tato kniha, která je určena především pro kluky předškoláky, vám při tom pomůže. Najdete v ní rozmanité omalovánky a úlohy, které vašemu dítěti pomohou pro ... příprava do školy, pracovní sešity | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Najdete v ní rozmanité omalovánky a úlohy, které vašemu dítěti pomohou procvičit pozornost, kombinační schopnosti, podpoří jeho koncentraci a procvičí jemnou motoriku Pro předškoláky - Učení a procvičování pro šikovné kluky. ... Tato kniha, která je určena především pro kluky předškoláky, vám při tom pomůže. Najdete v ní rozmanité omalovánky a úlohy, kt...SOUVISEJÍCÍ KNIHY