Žena v okně

Žena v okně - A.J. Finn | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
A.J. Finn
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žena v okně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žena v okně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor A.J. Finn. Číst Žena v okně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Anna Foxová žije sama, uzavřená ve vlastním světě. Ze svého domu nevychází, dny tráví popíjením vína, sledováním starých filmů… a špehováním sousedů. Jednoho dne se do domu přes ulici přestěhují Russellovi, na pohled normální rodina. Jenže pak Anna zahlédne něco, co neměla. Její už tak nejistý svět se začne rozpadat a na povrch vypluje šokující tajemství. Co je pravda? Co představa? A kdo je v nebezpečí? Jedno je jisté: nikdo a nic není takové, jak se zdá.


...v okně je často srovnávána s bestsellery typu Dívka ve vlaku nebo Zmizelá ... A. J. Finn: Žena v okně - recenze audioknihy | naposlech.cz ... . Nejde však o pouhý reklamní trik. Sama autorka Zmizelé Gillian Flynnová o knize říká: „A.J. Finn vytvořil noirový román nového tisíciletí. Je plný fascinujících postav, úžasných zvratů a má báječnou vypravěčku, se kterou bych si ... Kniha Žena v okně Přidat komentář. evik_svistik. 5 15. května. Trošinku pomalejší rozjezd, pak to začalo nabírat rychlost a te ... Žena v okně - A.J. Finn | Knihy na Martinus.cz ... . května. Trošinku pomalejší rozjezd, pak to začalo nabírat rychlost a ten konec, WOOOOW!!! ... O čem je kniha Žena v okně? Anna Foxová žije sama, uzavřená ve vlastním světě. Ze svého domu nevychází, dny tráví popíjením vína, sledováním starých filmů… a špehováním sousedů. Jednoho dne se do domu přes ulici přestěhují Russel...SOUVISEJÍCÍ KNIHY