Intuitivní tělo: Objevte moudrost vědomého ztělesnění a Aikida

Intuitivní tělo: Objevte moudrost vědomého ztělesnění a Aikida - Wendy Palmer | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Wendy Palmer
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Intuitivní tělo: Objevte moudrost vědomého ztělesnění a Aikida.pdf


Chcete si knihu přečíst?Intuitivní tělo: Objevte moudrost vědomého ztělesnění a Aikida ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wendy Palmer. Číst Intuitivní tělo: Objevte moudrost vědomého ztělesnění a Aikida Online je nyní tak snadné!

POPIS


Uznávaná učitelka Wendy Palmerová je autorkou modelu vědomého ztělesnění, který staví na jednoduchých, ale velmi účinných technikách, jež vnášejí vědomí do našich mentálních a tělesných reakcí na zátěž a tlak. Reevidované, o nejnovější zkušenosti rozšířené třetí vydání její knihy Intuitivní tělo čerpá z meditace a principů japonského bojového umění aikida a přináší tak jedinečnou metodu pro kultivaci vědomí, pozornosti a sebepřijetí. Autorka v knize předkladá serii základních individuálních i partnerských cvičení, která Vám umožní lépe si uvědomovat své tělo a jeho moudrost. (objevte moudrost vědomého ztělesnění a aikida)


...ané, o nejnovější zkušenosti rozšířené třetí vydání její knihy Intuitivní tělo čerpá z meditace a principů japonského bojového umění ... Knihy ... ... Zobrazit celý text Intuitivní tělo Objevte moudrost vědomého ztělesnění a Aikida Autorka v knize předkladá serii základních individuálních i partnerských cvičení, která Vám umožní lépe si uvědomovat své tělo a jeho moudrost. (objevte moudrost vědomého ztělesnění a aikida) (objevte moudrost vědomého ztělesnění a aikida) Zboží ze stejné kategorie - Intuitivní těl ... Intuitivní tělo - Objevte moudrost vědomého ztělesnění a ... ... . (objevte moudrost vědomého ztělesnění a aikida) (objevte moudrost vědomého ztělesnění a aikida) Zboží ze stejné kategorie - Intuitivní tělo - Objevte moudrost vědomého ztělesnění a Aikida SYMBOLY a jak jim rozumět. Úvod do významu znamení Symboly jsou zpravidla vizuální znaky, které mají určitý tradičn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY