Tváře mužů a srdce žen

Tváře mužů a srdce žen - Eva Štolbová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Štolbová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tváře mužů a srdce žen.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tváře mužů a srdce žen ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Štolbová. Číst Tváře mužů a srdce žen Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nejnovější kniha Evy Štolbové, která dotváří osudy šťastných lásek lidických žen po osvobození 1945. Kniha se vymyká z běžné představy beletrie v několika směrech. Je vlastně pokračováním, druhým dílem publikace Evy Štolbové Území cizího žalu, kde se mísí dokument s novelou. V knize Tváře mužů a srdce žen vypráví osudy žen i mužů, jež poznala v letech 1977-1979, kdy provázela amerického jazzmana Tonyho Scotta do Lidic, a sblížila se tak s mnoha ženami, pozůstalými po zavražděných mužích, i dětmi navrácenými z převýchovy. V nové knize však jde dál než v předchozí. Dotváří lidské osudy, vkládá své srdce jak do zapomenutých, tak i do nikdy neprožitých příběhů, a zpřítomňuje nám tak atmosféru nekonečné tragédie, aby se v jejím podání stala věčným mementem.


...váře mužů a srdce žen od Štolbová Eva, 9788090121935 zakoupíte na www ... Tichý zabiják: Infarkt u žen vypadá jinak než u mužů ... ... .knihacek.cz s velkou slevou a dopravou od 49 Kč. Tváře mužů a srdce žen Autor: Štolbová, Eva Nakladatel: Pejdlova Rosička EAN: 9788090121935 ISBN: 978-80-901219-3-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 131 stran, česky Rozměry: 20,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) V knize Tváře mužů a srdce žen vypráví autorka osudy žen i mužů, jež poznala v letech 1977-1979, kdy provázela amerického jazzmana Tonyho Scotta do Lidic, a sblížila se tak s mnoha ženami, pozůstalými po zavražděných mužích, i dětmi navrácenými z převýchovy. V nové knize však jde dál než v předchozí. Nejnovější kniha Evy Š ... Eva stolbova tvare muzu a srdce zen | Sleviste.cz ... . V nové knize však jde dál než v předchozí. Nejnovější kniha Evy Štolbové, která dotváří osudy šťastných lásek lidických žen p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY