Aura brána k duši: Jak vyčistit auru

Aura brána k duši: Jak vyčistit auru - Manuela Oetinger | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Manuela Oetinger
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Aura brána k duši: Jak vyčistit auru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Aura brána k duši: Jak vyčistit auru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Manuela Oetinger. Číst Aura brána k duši: Jak vyčistit auru Online je nyní tak snadné!

POPIS


Člověk je v každém okamžiku svého života obklopen nesčetnými mentálními formami, energetickými poli a bytostmi. Všechny víceméně ovlivňují lidské myšlení i pocity, a to v závislosti na osobní karmě a duchovní vyzrálosti člověka. Kdo tyto vlivy nepozná, bezpochyby podlehne cizímu vlivu a ztrácí své sebeurčení. Manuela Oetinger ukazuje ve své fascinující studii ve všech detailech, jak mohou lidské myšlenky a pocity vytvářet síly a energie, které člověka zase zpětně ovlivňují - po krátké době nebo možná teprve po více životech. Tato duchovní pole míří s nepochopitelnou přesností zpět ke svým tvůrcům a musí jimi být zpracována a konečně rozpuštěna. Stejně jako člověk získává své nadání a talent, musí se vyrovnat i se svými slabostmi, touhami a zlozvyky. Teprve až člověk překoná své stinné stránky, může vykročit jako celistvá, pravdivá a vyléčená bytost do SVĚTLA. Na řadě případových studií ukazuje Manuela Oetinger, které zákonitosti účinkují v jemnohmotných sférách a jak s nimi zacházet. Otevírá čtenáři přístup k novým duchovním obzorům, které mu dovolí porozumět, jaké jsou příčiny jeho každodenních problémů. Až získá toto porozumění, tehdy může za pomoci svého duchovního vedení a podle svého vlastního přání začít splácet své staré dluhy a řešit svou karmickou zátěž.


...e knize "AURA - BRÁNA K DUŠI - JAK VYČISTIT AURU" doporučujeme také: Aura - brána k duši Oetingerová, Manuela Cena: 254 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze ... Aura - martinus.sk ... . přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Aura brána k duši: Jak vyčistit auru. Manuela Oetinger ... Aura brána k duši Autor: Oetinger, Manuela Nakladatel: Fontána EAN: 9788073361433 ISBN: 80-7336-143-4 Překlad: Hubáček, Matěj Popis: 1× kniha, brožovaná, 195 stran, česky Rozměry: 13,4 × 20 cm Aura-Soma a feng-šuej-- autor: Reichlin-Meldegg Hanni Aura-Soma Esence-- autor: Rebilas Iris, Booth Mike Aura terapie-- autor: Dul Nina AURA - BRÁNA K DUŠI - JAK VYČISTIT AURU-- autor: Oetinger M. Aura v každodenním životě 2-- autor: Oetingerová Manuela Aura b ... Aura brána k duši: Jak vyčistit auru - KOSMAS.cz ... . Aura v každodenním životě 2-- autor: Oetingerová Manuela Aura b...SOUVISEJÍCÍ KNIHY