Akupunkturní tejpování: Účinné při akutních i chronických bolestech a potížích

Akupunkturní tejpování: Účinné při akutních i chronických bolestech a potížích - Ulrich Hecker, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ulrich Hecker,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Akupunkturní tejpování: Účinné při akutních i chronických bolestech a potížích.pdf


Chcete si knihu přečíst?Akupunkturní tejpování: Účinné při akutních i chronických bolestech a potížích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ulrich Hecker,. Číst Akupunkturní tejpování: Účinné při akutních i chronických bolestech a potížích Online je nyní tak snadné!

POPIS


Alternativa k práškům proti bolesti Trpíme bolestí, někdy i dlouhotrvající, a hledáme alternativu: nenásilnou, bez nežádoucích vedlejších účinků a přitom účinnou - tou metodou je tejpování s využitím akupunktury. Její účinky pocítíme okamžitě. Potřebujeme k tomu pouze lepicí pásky a návod z této knihy. Bolesti v zádech, hlavě či svalech jednoduše odtejpujeme Tejpování s využitím akupunktury je založeno na základech tradiční čínské medicíny (TČM). Elastické tejpovací pásky (tejpy) jsou přelepeny přes odpovídající akupunkturní body a meridiány. Tím zajistíme účinnou masáž meridiánů a pojivové tkáně a povzbudíme proud energie. Tejpovací pásky jsou příjemné a vydrží na svém místě i při sportu a pod sprchou. Flexibilní zázrak v domácí lékárně Výhodou je, že k vlastní aplikaci této nové celostní metody nepotřebujeme žádné terapeuty. Tato kniha nás vede krok za krokem 25 nejdůležitějšími tejpovanými místy od hlavy až k patě. Tejpování s využitím akupunktury je snadné i pro děti. Jako doplněk nyní autoři poprvé představují i cross-taping (křížové tejpy). Tyto malé a téměř neviditelné tejpovací pásky podobné malým mřížkám efektivně podporují účinky tejpovací pásky.


...kturní tejpování jako komplexní a nenásilný nástroj proti bolesti: terapeutická i preventivní cesta při akutních i chronických potížích ... Akupunkturní tejpování - Účinné při akutních i chronických ... ... . Akupunkturní tejpování je dalším vývojovým stupněm moderního kineziologického tejpování založeným na diagnostických a terapeutických principech čínské medicíny a ... Akupunkturní tejpování Účinné při akutních i chronických bolestech a potížích H. U. Hecker; Kay Liebchen Detaily knihy. Autor: H. U. Hecker; Kay Liebchen Vydavateľstvo: Fontána Formát: 225x235 Počet strán: 126 ISBN: 978-80-7 ... Akupunkturní tejpování - Účinné při akutních i chronických ... ... . U. Hecker; Kay Liebchen Detaily knihy. Autor: H. U. Hecker; Kay Liebchen Vydavateľstvo: Fontána Formát: 225x235 Počet strán: 126 ISBN: 978-80-7336-757-2 Stav na sklade: od 7 do 14 dní Bežná cena: 19.26 € Název: Akupunkturní tejpování - Účinné při akutních i chronických bolestech a potížích. Autor: Hecker H. U., Liebchen Kay. Titul je zařazen do žánrů: ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY