Vánoční zázraky

Vánoční zázraky - Táňa Kubátová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Táňa Kubátová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vánoční zázraky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vánoční zázraky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Táňa Kubátová,. Číst Vánoční zázraky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vánoce jsou časem splněných přání… a zázraků. A zázračná setkání se dějí i v životech hrdinů tohoto vánočního triptychu. Pohledná a samostatná čtyřicátnice Šárka si v povídce Táni Kubátové Vánoční vyznání namlouvá, že je spokojená i bez muže. Partnerské soužití se přece může ošklivě zvrtnout… Jenže tajemný Horal, jehož skutečné jméno nezná, se po několika letech znovu objeví na místě, kde by ho čekala ze všeho nejméně. Také černý porodník Johnny se v povídce Josefa Pepsona Snětivého Tři králové o třetích Vánocích ani nenaděje, a vánoční překvapení se před ním zjeví přímo na sále Podolské porodnice, kde pracuje. Ačkoli svou práci miluje a na každé zrození se těší, tentokrát by nejraději zmizel beze stopy. Na to už je ale pozdě… A do třetice nečekané setkání: přitažlivá, ale osamělá Sandra v povídce Alexandra Stainfortha Holka ze Staromáku nevěří své sestře, že když si bude něco přát, opravdu se jí to splní. Dokud jí krásný nový kabátek nezničí neopatrný herec, který do ní na Staroměstském náměstí vrazí, aniž by tušil, že hraje hlavní roli nejen v populárním seriálu, ale i v Sandřiných představách.


...noční zázraky Přidat komentář. Hakl54 ... Ebook Vánoční zázraky v PDF, ePub, Mobi - autor: Kubátová ... ... . 22. ledna. Představovala jsem si vánoční pohodičku, ale nakonec celkem dobré počtení. ... Dnešní video bude téměř pohádkové! Ale nebyl bych to já, aby ta pohádka nebyla totálně uhozená... Připravte si seznam zázraků, za pár dní, Vás to možná čeká taky! ODEBÍREJTE ... Pre všetkých ľudí dobrej vôle, ktorí robia svet lepším a krajším..:-) Pridajte si zvuk, akosi som pozabudla, ... Vánoční zázraky, haléře a modlitby - 2020 ... ..:-) Pridajte si zvuk, akosi som pozabudla, že ho nahrávam v polovičnej hlasitosti.. ;-) Zázraky se dějí o Vánocích. Takže pokud třeba i vy dostanete jako dárek nějaký ten vánoční stírací los, nechtějte znát výsledek hned. Raději si hezky počkejte na ten magický večer u stromečku. Kdy jindy by se měly dít zázraky, když ne o Vánocích? Všechna štěstěna světa vám ten den může být naklo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY