Barevný atlas genetiky

Barevný atlas genetiky - Eberhard Passarge | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eberhard Passarge
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Barevný atlas genetiky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Barevný atlas genetiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eberhard Passarge. Číst Barevný atlas genetiky Online je nyní tak snadné!

POPIS


První české vydání světového odborného bestselleru, který se dočkal už 24 vydání ve 12 jazycích.5. anglické vydání vyšlo v nakladatelství Thieme v roce 2018. Vedle anglické a německé verze se kniha dočkala vydání v dalších 10 jazycích. Publikace patří do edice oblíbených atlasů a je založena na 186 barevných celostránkových obrazových tabulích, proti nimž figuruje vysvětlující text. Čtenář se tak dozví vše potřebné z oboru – jak obecně, tak o jednotlivých geneticky podmíněných nemocech.


... informace o produktu Kniha Barevný atlas genetiky - Eberhard Passarge, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Barevný atlas genetiky - Eberhard Passarge ... Barevný atlas genetiky - Portaro - library catalog ... ... . Barevný atlas genetiky První české vydání světového odborného bestselleru, který se dočkal už 24 vydání ve 12 jazycích. Kniha je nezbytná pro studium i praxi napříč všemi medicínskými... Barevný atlas genetiky. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené ... SLG.cz - Barevný atlas genetiky ... . Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Barevný atlas genetiky 1 499,-1 186,-S...SOUVISEJÍCÍ KNIHY