Nejskrytější přání

Nejskrytější přání - Marybeth Mayhew Whalen | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marybeth Mayhew Whalen
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejskrytější přání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nejskrytější přání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marybeth Mayhew Whalen. Číst Nejskrytější přání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Možná je to vaše město. Možná je to vaše ulice. Možná je to vaše tajemství. Při pohledu zvenčí může Sycamore Glen vypadat jako naprosto obyčejné ospalé maloměsto. Ale za bílými plaňkovými ploty leží pavučina tajemství utkaná od jednoho domu k druhému. Místní obyvatelé si v sobě nesou, stejně jako každý z nás, břemeno vlastní minulosti – až do chvíle, kdy nehoda na koupališti naruší zdejší křehkou rovnováhu. A když závažné okolnosti donutí jednu ženu vrátit se po letech do Sycamore Glen, začíná se klubko sousedských vztahů a životů pomalu rozplétat. Jediné parné léto odhalí dávno pohřbená tajemství a obyvatelé Sycamore Glen zjistí, že je nemožné skutečně znát ty, kteří jsou nám nejbližší. Je ale také nemožné milovat je a odpustit jim?


...ejskrytější přání Přidat komentář ... Nejskrytější přání Mystery Press s.r.o. ... . veronika9143. 2 04. února. Malinko zamotaná, přesto pěkně a poutavě napsaná kniha. ... Nejskrytější přání je o nových začátcích, pokud dostaneme šanci, o rozhodnutích, které musíme během dospělého života dělat. Je smutná i zábavná, je jemná i drsná. Je o prostém životě, jaký žijeme a jaký bychom chtěli žít. Za recenzní e-book patří můj dík Nakladatelství Mystery Press. Nejskrytější přání | Marybeth Mayh ... Pinky v Knihách : Nejskrytější přání | Marybeth Mayhew Whalen ... . Nejskrytější přání | Marybeth Mayhew Whalen MOŽNÁ JE TO VAŠE MĚSTO. MOŽNÁ JE TO VAŠE ULICE. MOŽNÁ JE TO VAŠE TAJEMSTVÍ. Sycamore Glen se může jevit jako malé ospalé městečko. Každý si tady vidí až do talíře, navzájem si pomáhají a znají se už od školky. Nejskr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY