Mrazivá hlubina

Mrazivá hlubina - Adrian McKinty | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Adrian McKinty
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mrazivá hlubina.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mrazivá hlubina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adrian McKinty. Číst Mrazivá hlubina Online je nyní tak snadné!

POPIS


První díl plánované trilogie zasadil oceňovaný irský autor do Severního Irska roku 1981. Neklidný Belfast se stává kulisou surových zločinů, které se pokouší vyřešit detektiv seržant Sean Duffy, mladý vzdělaný muž, který má své přednosti i slabosti. Zajímavá směsice dobré policejní práce a usilování mladého policisty, který si chce vybudovat kariéru a dostat se dál než jen do malého policejního okrsku, zaručují poutavý, dynamický příběh. Pátrání Duffyho zavede i do dalších menších měst, od jednoho podezřelého k druhému a zase zpátky, jako by se pohyboval v kruhu. Napohled se zdá, že tři případy vražd, jež Duffy vyšetřuje, spolu nijak nesouvisejí, ale v temném světě špinavých válek jen málokdy chybí mezi mrtvými spojitost, když volají z mrazivých hlubin země a dožadují se spravedlnosti.


... hlubina. Kdo napsal knihu Mrazivá hlubina? Autorem je Adrian McKinty ... Detektiv Sean Duffy: Mrazivá hlubina - Adrian McKinty ... ... ... Detektiv Sean Duffy: Mrazivá hlubina - Adrian McKinty ... ... hlubina. Kdo napsal knihu Mrazivá hlubina? Autorem je Adrian McKinty. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Koupit Koupit eknihu. První díl plánované trilogie zasadil oceňovaný irský autor do Severního Irska rok...SOUVISEJÍCÍ KNIHY