Velká kniha mytologie: Příběhy bohů a hrdinů z celého světa

Velká kniha mytologie: Příběhy bohů a hrdinů z celého světa - Federica Magrin | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Federica Magrin
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká kniha mytologie: Příběhy bohů a hrdinů z celého světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velká kniha mytologie: Příběhy bohů a hrdinů z celého světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Federica Magrin. Číst Velká kniha mytologie: Příběhy bohů a hrdinů z celého světa Online je nyní tak snadné!

POPIS


V překrásně ilustrované knize se setkáne nejen s bohy a hrdiny, ale i se zvláštními bytostmi, jako jsou Sirény, kyklopové, kentauři a Harpyje. Objevíte spoustu dobrodružství, někdy trochu děsivých.Díky dobře napsanému textu a barevným zábavných ilustracím si každou stránku opravdu užijete. Poznáte silné i slabé stránky bohů, triky, které slavní hrdinové používali při svých dobrodružstvích, promyšlené postupy, jak porazit strašlivé příšery, a nejlepší způsoby, jak se setkat a spřátelit s bájnými bytostmi!


...elká kniha mytologie -- Příběhy bohů a hrdinů z celého světa - Federica Magrinová; Laura Brennlaová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Knihy Mytologie - Heureka.cz ... . Velká kniha mytologie Autor: Magrin, Federica Nakladatel: Bambook EAN: 9788027125234 ISBN: 978-80-271-2523-4 Originál: The Great Book of Mythology Překlad: Bílková, Jana Ilustrace: Brennilová, Laura Popis: 1× kniha, vázaná, 80 stran, česky Rozměry: 24,5 × 34 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Podobné jednotky. Mýty a báje od A do Z : všechno, co chcete vědět o mytologii celého světa / Hlavní autor: Bartlett, Sarah Vydáno: (2009) Kniha mytologie ... Velká kniha mytologie - Magrinová Federica, Brennlaová ... ... . vydání) Podobné jednotky. Mýty a báje od A do Z : všechno, co chcete vědět o mytologii celého světa / Hlavní autor: Bartlett, Sarah Vydáno: (2009) Kniha mytologie / Vydáno: (2019) Velká kniha bohů a bájných hrdinů / Hlavní autor: Hrych, Ervín, 1929-2016 Vydáno: (2000) Velká kniha myto...SOUVISEJÍCÍ KNIHY