Anča a Pepík 4.

Anča a Pepík 4. - Lucie Lomová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lucie Lomová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Anča a Pepík 4..pdf


Chcete si knihu přečíst?Anča a Pepík 4. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Lomová. Číst Anča a Pepík 4. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Již čtvrté pokračování sebraných příběhů královny českého komiksu Lucie Lomové. Vydejme se znovu do báječného myšího světa, plného příběhů se šťastným koncem! Ovšem než všecko dobře dopadne, užijeme si s Ančou a Pepíkem spoustu dobrodružství i legrace. Tyhle důvtipné myší děti z Ušína se už skamarádily s několika generacemi čtenářů, prošly se po divadelních prknech a prohnaly se obrazovkami v animovaném seriálu České televize. Čtvrtý svazek Sebraných myšek zahrnuje příběhy z let 1996 – 1998. Zavede nás samozřejmě zase do domovského Ušína, třeba do jeho tajemného podzemí, vynese nás do oblak v balónu, přenese do alchymistovy dílny v pohádkové minulosti, ale také až do předpeklí, kam se odvážné myšky vydají zachraňovat zesnulého rytíře Medarda. Tam i všude jinde budouAnča s Pepíkem pátrat, zkoumat, objevovat, řešit, zachraňovat, vynalézat a odhalovat a vy můžete být u toho!


... Pepík Dva myší kamarádi zasahují všude tam, kde objeví nějakou záhadu! Anča a Pepík: To nebude hračka! Anča a Pepík v Čarovném lese ... Anča a Pepík | youtube pohádka | 7 dílů | JenPohádky.cz ... . Postavy. Anča. Pepík. Odvážná a zvídavá myší holka, která řeší ty nejpodivnější záhady v městečku Ušín i v blízkém Čarovném lese. Published on Dec 12, 2017. Nevíš si rady? Nevadí, podívej se na návod a překonej tak překážku, která ti lámala hlavu ;-) Novou hru Anča a Pepík najdeš v Adventním kalendáři ČT:D ... Shapes Train Song | Plus Lots More Nursery Rhymes! | 64 Minutes Compilation from LittleBabyBum! - Duration: 1:04:01. Little Baby Bum - Nursery R ... Déčko — Česká televize ... ... Shapes Train Song | Plus Lots More Nursery Rhymes! | 64 Minutes Compilation from LittleBabyBum! - Duration: 1:04:01. Little Baby Bum - Nursery Rhymes & Kids Songs Recommended for you Om Nom Stories - New season...SOUVISEJÍCÍ KNIHY