Hoši od Bobří řeky

Hoši od Bobří řeky - Jaroslav Foglar | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Foglar
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hoši od Bobří řeky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hoši od Bobří řeky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Foglar. Číst Hoši od Bobří řeky Online je nyní tak snadné!

POPIS


První svazek souborného díla Jaroslava Foglara v novém vydáníPříběh o skautských výpravách, plnění bobříků, i o ryzím přátelství. Vedoucí Rikitan dá dohromady partu dvanácti chlapců a utvoří oddané bratrstvo. Každý z nich je jiný, ale všichni se navzájem skvěle doplňují. Rikitan pro chlapce vymýšlí zábavné hry, aby je vedl k čestnosti, fyzické síle i moudrosti. Společně si zamilovávají přírodu a podle zálesáka Roye loví bobříky. Stávají se tak věrnými kamarády, kteří spolu zažívají nezapomenutelná dobrodružství.


... Bobří řeky je česká kniha pro mládež, kterou napsal Jaroslav Foglar ... hoši od bobří řeky online ke stažení | Online Poradna Zdarma ... . Jedná se o jedno z jeho nejklasičtějších děl, poskytující návod jak vést ušlechtilý život a být správným a všestranně zdatným chlapcem. V tom se opírá se o principy skautingu a woodcraftu. Kniha seznamuje čtenáře mimo jiné se zásadami ... Hoši od Bobří řeky jsou nejen dobrodružnou knihou, ale také překvapivě i knihou motivační, skoro taková self-help knížka, který dnes frčí. Autor totiž často přímo čtenáře vyzývá k tomu, aby byli jako tih ... Hoši od Bobří řeky - Čtenářský deník ... . Autor totiž často přímo čtenáře vyzývá k tomu, aby byli jako tihle skautíci (pardon, pionýři, když už) a spolu s nimi sbírali bobříky. Jaroslav Foglar - Hoši od Bobí eky. AudioKniha mluvené slovo detektivky. By YLDZ Hoši od Bobří řeky. Dva chlapci Vilík a Jirka potkají zajímavého dospě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY