Zahrada: přírodní, okrasná, užitková

Zahrada: přírodní, okrasná, užitková - Ilona Prath-Krejčová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ilona Prath-Krejčová
DIMENZE
9,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Zahrada: přírodní, okrasná, užitková.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zahrada: přírodní, okrasná, užitková ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ilona Prath-Krejčová. Číst Zahrada: přírodní, okrasná, užitková Online je nyní tak snadné!

POPIS


Z mnoha možností, které se majitelům zahrad nabízejí, vybírá bohatě ilustrovaná kniha ty nejosvědčenější. Předkládá nejrůznější úhly pohledu, jak k zahradní tvorbě přistupovat, jak se o zahradu starat. Současným trendem při vytváření vlastní zahrady je propojit oblíbené a pěstitelsky ověřené okrasné či užitkové rostliny s planými, plevelnými, avšak často zdraví prospěšnými druhy v jeden harmonický celek.Benefity takovéhoto přístupu - soulad s přírodou, klid, zdravá a užitečná zahrada plná zvířecích návštěvníků, prevence a přírodní léčba různých neduhů z vlastních zdrojů - ocení všichni, komu se zahrada stane místem aktivního odpočinku i druhým obývacím pokojem. Kniha navíc stírá hranice mezi zarputilými zastánci čistě přírodních zahrad a jejich oponenty z řad obhájců klasických udržovaných zahrádek.Text knihy doprovázejí převážně humorné úvahy vedoucí k zamyšlení nad skutečným smyslem zvelebování svých zahrad a zkušenosti autorky s léčbou různých psychosomatických potíží pomocí přírodních léčiv, bylin a užitečných plevelů.


...m kolonky Přihlásit k odběru novinek udělujete dobrovolně souhlas se zpracováním svých osobních údajů ve smyslu zákona č ... Zahrada a Příroda ... . 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (v platném znění) a ve smyslu GDPR (Nařízení (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů) společnosti Rašelina a.s. (zřizovatelem a správcem webu zahradnickakucharka.cz) a to v rozsahu e-mailová adresa. Užitková zahrada a její zakomponování do okrasné kompozice Myslíte, že zeleninová a okrasná zahrady musí být striktně odděleny? Pokud máte v užitkové části nepořádek, pak to platí, ale současný trend vycházející z uspořádání dávných zahrad, hovoří jinak. Užitková zahrada na pohled nevypadá tak pěkně jako hýčkaná skalka nebo záhonek s květinami. Ale když nastane čas sklizn ... Užitková zahrada a její zakomponování do okrasné kompozice ... ... . Užitková zahrada na pohled nevypadá tak pěkně jako hýčkaná skalka nebo záhonek s květinami. Ale když nastane čas sklizně, všechno ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY