Řekni mi Dinosauři!

Řekni mi Dinosauři! - Sabine Jourdainová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sabine Jourdainová
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Řekni mi Dinosauři!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Řekni mi Dinosauři! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sabine Jourdainová. Číst Řekni mi Dinosauři! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Další z oblíbených encyklopedií pro zvídavé děti z edice „Řekni mi“ se věnuje éře dinosaurů. Z odpovědí na více než 200 přemýšlivých otázek se děti dozvídají spoustu zajímavostí o období druhohor, kdy naši planetu pravěcí obři obývali, o životě na souši, ve vodě i ve vzduchu, o rekordech ze světa dinosaurů, o jejich druhové rozmanitosti, vzhledu, způsobu života, a konečně i o důvodech jejich vyhynutí. Knížka s praktickou spirálovou vazbou jako obvykle nabízí půvabné a vtipné ilustrace a nechybí ani tři listy se samolepkami.


... mi, Dinosauři, je další knížka z celé řady dětských encyklopedií plná zajímavých otázek a odpovědí ... Řekni mi DINOSAUŘI! (Jourdainová Sabine) > kniha | PreSkoly.sk ... . Tuto maji naše děti nejraději, dinosauři u nás dost frčí. Knížečka je tak akorát velká, v kroužkové vazbě, má spoustu moc hezkých obrázků a je dost zábavná, takže si udrží pozornost dětí na delší ... Další z oblíbených encyklopedií pro zvídavé děti z edice „Řekni mi" se věnuje éře dinosaurů. Z odpovědí na více než 200 přemýšlivých otázek se děti dozvídají spoustu zajímavostí o období druh ... Řekni mi DINOSAUŘI! - Jourdainová Sabine - Megaknihy.cz ... . Z odpovědí na více než 200 přemýšlivých otázek se děti dozvídají spoustu zajímavostí o období druhohor, kdy naši planetu pravěcí obři obývali, o životě na souši, ve vodě i ve vzduchu, o rekordech ze světa dinosaurů, o jejich druhové rozmanitosti, vzhledu ... Všechny informace o produktu Kniha Řekni mi DINOSAUŘI! - Sabine Jourdainová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Řekni mi DINOSAUŘI! - ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY