Čtveročas

Čtveročas - Vladimír Mikeš | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Mikeš
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čtveročas.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čtveročas ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Mikeš. Číst Čtveročas Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtveročas vznikl v roce 1987, o třicet let později autor rukopis románu výrazně přepracoval a rozšířil. Do jisté míry bilanční román Čtveročas je neobyčejně složitou, ale geniálně kompozičně provedenou úvahou o tom, co znamená vyslovit vlastní příběh, o průrvě, která zeje mezi skutečností a její zapsanou reflexí, životem žitým a psaným, což je téma, které Vladimír Mikeš sleduje celým svým dílem, ale při jehož zpracování (snad vedle některých poem) nikdy nesáhl tak hluboko do své lidské zkušenosti.


...tveročas vznikl v roce 1987, o třicet let později autor rukopis románu výrazně přepracoval a rozšířil ... Barbora, buch & katarze - Ivana Gibová | Internetové ... ... . Tento do jisté míry bilanční román je neobyčejně složitou, ale geniálně kompozičně provedenou úvahou o tom, co znamená vyslovit vlastní příběh, Vladimír Mikeš. Protimluv, 2017 Brož., stran 328 Formát: 12,5 x 18,5 cm, brož. ISBN: 978-80-87485-45-3 EAN: 9788087485453 Podrobný popis publikace Koupit Koupit eknihu. Čtveročas vznikl v roce 1987, o třicet let později autor rukopis románu výrazně přepracoval a rozší ... Čtveročas | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Čtveročas vznikl v roce 1987, o třicet let později autor rukopis románu výrazně přepracoval a rozšířil. Do jisté míry bilanční román Čtveročas je neobyčejně složitou, ale geniálně kompozičně provedenou úvahou o tom, co znamená vyslovit vlastní příběh, o průrvě, která zeje mezi skutečností a její zapsanou reflexí, živo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY