Krtek Vrtko a vrtulník

Krtek Vrtko a vrtulník - Marián Moncman | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marián Moncman
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Krtek Vrtko a vrtulník.pdf


Chcete si knihu přečíst?Krtek Vrtko a vrtulník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marián Moncman. Číst Krtek Vrtko a vrtulník Online je nyní tak snadné!

POPIS


Živě vykreslený obraz, dnešním dětem už vzácného hospodářského dvora se zvířátky, na kterém se odehrává milý a originální příběh o rozhádaných zvířátkách. Autor příběh vypráví svižně, plasticky a nevtíravě výchovně, přičemž vyvolává příjemnou atmosféru kamarádství a soudržnosti. Čitatele jistě zaujme charakter zvířátek, která mají lidská jména a konají jako lidé. Krtek Vrtko a vrtulník je přesvědčivý, nápaditý a působivě podaný příběh, v kterém všechno končí idylicky. Dětskému čitateli ho lze jen doporučit. Kniha obsahuje množství ilustrací, které lze dotvořit pastelkami a vytvořit si tak svoji originální knížku.


...rtek Vrtko a vrtulník Autor: Moncman, Marián Nakladatel: Moncman EAN: 9788097078560 ISBN: 978-80-970785-6- Ilustrace: Kordýna, Jan Popis: 1× kniha, vázaná, 96 stran, česky Rozměry: 18 × 18 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Vydavateľstvo Marián Moncman | Martinus ... . vydání) Krtek Vrtko a vrtulník je přesvědčivý, nápaditý a působivě podaný příběh, v kterém všechno končí idylicky. Dětskému čitateli ho lze jen doporučit. Kniha obsahuje množství ilustrací, které lze dotvořit pastelkami a vytvořit si tak svoji originální knížku. Krtek Vrtko a vrtulník je přesvědčivý, nápaditý a působivě podaný příběh, v kterém všec ... Krtek Vrtko a vrtulník - Marián Moncman — Kniha.cz ... . Kniha obsahuje množství ilustrací, které lze dotvořit pastelkami a vytvořit si tak svoji originální knížku. Krtek Vrtko a vrtulník je přesvědčivý, nápaditý a působivě podaný příběh, v kterém všechno končí idylicky. Dětskému čitateli ho lze jen doporučit. Kniha obsahuje množství il...SOUVISEJÍCÍ KNIHY