Dcery strážce majáku

Dcery strážce majáku - Jean Pendziwolová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jean Pendziwolová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dcery strážce majáku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dcery strážce majáku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean Pendziwolová. Číst Dcery strážce majáku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Elizabeth ztratila zrak. Už nemůže číst knihy, které miluje, ani nevidí obrazy, jež dojímaly její duši, ale pořád jí zbývá bystrá mysl a prázdnotu, způsobenou slepotou, vyplňuje hudba. Když se na ztroskotané lodi najdou deníky jejího otce, požádá o pomoc dospívající delikventku Morgan, která v rámci trestu za sprejerství koná obecně prospěšné práce v domově pro seniory, kde Elizabeth žije. Mezi oběma ženami při práci na dešifrování knih vznikne nečekaný vztah; obě upoutají události, které zaznamenal strážce majáku na ostrově Porphyry Island před více než 70 lety. Během práce zjišťují, že obě mají s tímto izolovaným ostrovem spojení, že se jejich životů dotklo Elizabethino záhadné dvojče Emily a krásné, i když drsné okolí Hořejšího jezera. Elizabeth však ve vybledlých stránkách otcových deníků nalezne víc tajemství, než tušila, a její vlastní identita se náhle vynoří v novém světle.


...tku nezáživné zápisky strážce majáku popisující každodenní rutinu v chladných oblastí kanadských jezer se plynule rozvíjí v poutavém vyprávění staré ženy ... K Majáku | Knihy ... . Děj vás vtáhne do svých sítí a nepustí až do poněkud neuvěřitelného pohádkového konce, který se však k snově laděnému příběhu skvěle hodí. Dcery strážce majáku Pendziwolová Jean. Dcery strážce majáku. Pendziwolová Jean. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. E-kniha ePUB mobi ... Dcery str ... Kniha: Dcery strážce majáku - Jean Pendziwolová | Knihy.ABZ.cz ... . Pendziwolová Jean. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. E-kniha ePUB mobi ... Dcery strážce majáku Elizabeth ztratila zrak. Už nemůže číst knihy, které miluje, ani nevidí obrazy, jež dojímaly její duši, ale pořád jí zbývá bystrá mysl a prázdnotu, způsobenou slepotou, vyplňuje hudba. Když se...SOUVISEJÍCÍ KNIHY