Ekonomické a finanční řízení pro neekonomy: 3., aktualizované vydání

Ekonomické a finanční řízení pro neekonomy: 3., aktualizované vydání - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ekonomické a finanční řízení pro neekonomy: 3., aktualizované vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ekonomické a finanční řízení pro neekonomy: 3., aktualizované vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Ekonomické a finanční řízení pro neekonomy: 3., aktualizované vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chcete zvládnout základy ekonomického a finančního řízení firem? Potřebujete si doplnit chybějící znalosti? Chtěli byste rozumět svým kolegům z ekonomického oddělení a podkladům, které připravují? Pak je tato kniha určena právě vám! Již třetí vydání úspěšné knihy je aktualizováno zejména s ohledem na změnu zákona o účetnictví a doplněno o nové příklady.   Publikace přístupnou formou, srozumitelně a na mnoha řešených a diskutovaných ilustrativních příkladech osvětluje základní ekonomické kategorie tak, abyste nové poznatky mohli rovnou využít v praxi. Seznámíte se se základními účetními výkazy, jejich vztahy a vypovídací schopností (rozvaha, výsledovka, výkaz cash-flow), budete se věnovat analýze a hodnocení finanční výkonnosti firmy a proniknete do problematiky krátkodobého i dlouhodobého financování včetně optimalizace volby zdrojů a rozhodování o podnikových investicích.


...ny knihy Podnikání, ekonomie a finance Finance a investování Finanční řízení Ekonomické a finanční řízení pro neekonomy 3 ... Ekonomické a finanční řízení firmy | Knihy Grada ... ., aktualizované vydání 2.3 Finanční páka 80 Shrnutí 82 Příklady k procvičení 83 3. Krátkodobé finanční řízení 89 3.1 Obratový cyklus peněz 91 3.2 Pracovní kapitál 94 3.3 Složky pracovního kapitálu a možnosti jejich řízení 96 3.3.1 Zásoby 97 3.3.2 Pohledávky 100 3.3.3 Možnosti řízení pohledávek 101 3.3.4 Krátkodobý finanční majetek 103 Již třetí vydání úspěšn ... Ekonomické a finanční řízení pro neekonomy - Hana ... ... .3.2 Pohledávky 100 3.3.3 Možnosti řízení pohledávek 101 3.3.4 Krátkodobý finanční majetek 103 Již třetí vydání úspěšné knihy je aktualizováno zejména s ohledem na změnu zákona o účetnictví a doplněno o nové... Zobrazit celý text Ekonomické a finanční řízení pro neekonomy 3., aktualizované vydání Kniha: Ekonomické a finanční řízení pro neekonomy -- 3., aktualizované vydání -...SOUVISEJÍCÍ KNIHY