Na hraně zkázy: Návrat na Mizeon I

Na hraně zkázy: Návrat na Mizeon I - Miroslava Dvořáková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslava Dvořáková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na hraně zkázy: Návrat na Mizeon I.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na hraně zkázy: Návrat na Mizeon I ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslava Dvořáková. Číst Na hraně zkázy: Návrat na Mizeon I Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vítejte na Mizeonu, světě démonů zrozených z Krvavého deště, kde život plyne bezpečně a v poklidu. Seznamte se s Arrakielem Arci-Quinnem, jehož největší starostí je zajistit přátelům dostatek povyražení, zatímco víno nezteplá a ořechové rolky zůstanou křupavé. Až jednou se nevinná zábava promění v tragédii, která jako poslední kamínek spustí dlouho nastřádanou lavinu katastrof. V ohrožení je samotná existence mizeonské civilizace. Událostmi semletý Arrakiel se stává štvancem. Stojí před volbou, zda se usadit na některém ze sousedních světů a zařídit si skvělou existenci mezi smrtelníky, nebo zda se vrátit domů a zachránit, co se dá. Romantikou, dobrodružstvím, vtipem a magií nabitý útěk z Mizeonu teprve začíná. Návrat je nejistý a v nedohlednu. Následujte Arrakiela na jeho cestě, ověřte si spolu s ním, že rodina, přátelství, víra a čest nejsou jen prázdná slova.


... na Mizeonu, světě démonů zrozených z Krvavého deště, kde život plyne bezpečně a v poklidu ... Miroslava Dvořáková | Facebook ... . Seznamte se s Arrakielem Arci-Quinnem, jehož největ... Návrat na Mizeon: Na hraně zkázy - Miroslava Dvořáková | Databáze knih Návrat na Mizeon I - Na hraně zkázy. Mizeon je domovem démonů zrozených z Krvavého deště. Čas tam plyne pomalu, vzduch je sladký a víno perlivé. Arrakiel Arci-Quinn je větroplach, sukničkář a pohodář. Jako hoch z dobré a milující rodiny se usilovně snaží unikat nudě. Až jednou se nevinná z ... Miroslava Dvořáková: Na hraně zkázy (Návrat na Mizeon 1 ... ... . Jako hoch z dobré a milující rodiny se usilovně snaží unikat nudě. Až jednou se nevinná zábava zvrhne a doplatí na ... Na hraně zkázy: Návrat na Mizeon I. Miroslava Dvořáková ... Na hraně zkázy Autor: Dvořáková, Miroslava Nakladatel: Nová vlna EAN: 9788085845716 ISBN: 978-80-85845-71-6 Popis: 1× kniha, brožovaná, 312 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: ... ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY