Jed pro Litviněnka: Příběh jeho vraždy a putinovy války se západem

Jed pro Litviněnka: Příběh jeho vraždy a putinovy války se západem - Luke Harding | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Luke Harding
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jed pro Litviněnka: Příběh jeho vraždy a putinovy války se západem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jed pro Litviněnka: Příběh jeho vraždy a putinovy války se západem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luke Harding. Číst Jed pro Litviněnka: Příběh jeho vraždy a putinovy války se západem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha renomovaného novináře a bývalého moskevského korespondenta listu Guardian Luka Hardinga jedinečným a poutavým způsobem mapuje příběh vraždy bývalého agenta FSB Alexandera Litviněnka, přičemž celou událost zasazuje do širšího kontextu vlády a politiky Vladimira Putina. Harding podává ucelený náhled do specifické společnosti agentů FSB, informátorů MI6, praní špinavých peněz, jaderných vědců, nemocničních doktorů, akademiků a londýnských policejních důstojníků, jež se stala součástí vyšetřování.


... Litviněnka . 18,41 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Luke Harding: Jed pro Litviněnka od 249 Kč | Naakup.cz ... ... Příběh jeho vraždy a Putinovy války se Západem . Luke Harding; Luke Harding ... novináře Luka Hardinga jedinečným a poutavým způsobem mapuje příběh vraždy bývalého agenta FSB Alexandera Litviněnka, přičemž celou událost zasazuje do ... Jed pro Litviněnka: Příběh jeho vraždy a putinovy války se západem. ... Jed pro Litviněnka Příběh jeho vraždy a putinovy války se zá ... Jed pro Litviněnka - Catalog of Frantisek Bartos Regional ... ... . ... Jed pro Litviněnka Příběh jeho vraždy a putinovy války se západem. Přidat recenzi ... Jed pro Litviněnka Autor: Harding, Luke Nakladatel: CPress EAN: 9788026415961 ISBN: 978-80-264-1596-1 Title: Jed pro Litviněnka - Příběh jeho vraždy a Putinovy války se západem, Author: Great Content s.r.o., Name...SOUVISEJÍCÍ KNIHY