Jde pražské dítě domů z bia...

Jde pražské dítě domů z bia... - Ivan Blatný | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivan Blatný
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jde pražské dítě domů z bia....pdf


Chcete si knihu přečíst?Jde pražské dítě domů z bia... ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Blatný. Číst Jde pražské dítě domů z bia... Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha obsahuje více než čtyři stovky dosud nepublikovaných Blatného básní z let 1982-1990. Je to ohromující množství, ale pořád jen zlomek toho, co zůstalo v Blatného básnické pozůstalosti uložené nyní v pražském Památníku národního písemnictví. Kniha je rozdělena volně do osmnácti oddílů – a většina z nich by mohla sloužit jako samostatné básnické sbírky. Tato kumulativní podoba ale nejlépe vystihuje způsob, jakým Ivan Blatný pracoval. Ani on totiž nevytvářel jednotlivé básnické sbírky, nýbrž denně usedal, aby do školních sešitů psal svou nekonečnou báseň. Jde pražské dítě domů z bia… je při své obsáhlosti výbor reprezentativní a představuje Blatného tak, jak jej neznáme z předchozích sbírek Stará bydliště a Pomocná škola Bixley. Je to fascinující kniha, která potvrzuje nebo ještě spíše upevňuje Blatného pozici na českém básnickém Parnasu. Básně doprovází konvolut dosud nepublikovaných koláží Blatného přítele Jiřího Koláře.


...ské dítě domů z bia... Autor: Blatný, Ivan Nakladatel: Druhé město EAN: 9788072273966 ISBN: 978-80-7227-396-6 Ilustrace: Kolář, Jiří ... Ivan Blatný: Jde pražské dítě domů z bia... | Hospodářské ... ... ... Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. ... Title: Jde pražské dítě domů z bia... (Ukázka, strana 99 ... Jde pražské dítě domů z bia... Autor: Blatný, Ivan Nakladatel: Druhé město EAN: ISBN: Popis: Elektronická kniha, 464 stran, bez zabezpečení DRM, 86,9 MB PDF, česky Rok vydání: 2017 ... Jde pražské dítě domů z bia… je při své obsáhlosti výbor reprezentativní a představuje Blatného tak, jak jej neznáme z předch ... Jde pražské dítě domů z bia... / Nejlevnější knihy ... ... Jde pražské dítě domů z bia… je při své obsáhlosti výbor reprezentativní a představuje Blatného tak, jak jej neznáme z předchozích sbírek Stará bydliště a Pomocná škola Bixley. Je to fascinující kniha, která potvrzuje nebo ještě spíše upevňuje Blatného pozici na české...SOUVISEJÍCÍ KNIHY