Zázrační hoši

Zázrační hoši - Michael Chabon | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Chabon
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zázrační hoši.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zázrační hoši ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Chabon. Číst Zázrační hoši Online je nyní tak snadné!

POPIS


Profesor tvůrčího psaní Grady Tripp vláčí na hřbetě nejen krizi středního věku a následky svého uměřeně prostopášného života, ale také břemeno nedopsaného a podle všeho nedopsatelného románu Zázrační hoši. Dva a půl tisíce stran bobtnajícího opus magnum jako by se svému autorovi smálo do obličeje, a přitom nebylo než výčtem jeho selhání, marných nadějí a promarněných příležitostí. A Grady, místo aby psal, balí jointy a před studenty se tváří jako druhý Henry Miller. Jedním z těch, jež aura jeho talentu na chvíli oslní, je i James Leer, rozháraný mladík jako vystřižený z atlasu aspirantů tvůrčího psaní. Nečekané setkání těch dvou na večírku plném spisovatelů odstartuje běh událostí místy tak absurdních, že hraničí s groteskou, jen místo dortů a neohrabaných policajtů se tu o zábavu starají transvestita, mrtvý pes a sako po Marilyn Monroe.


...ní hoši jsou univerzitní román o spisovatelích a o oblíbeném tématu s nimi spojeným: spisovatelské krizi ... Milý čtenářský deníčku, ...: Michael Chabon - Zázrační hoši ... . Alespoň jeden zajímavý aspekt za všechno: klíč k vyprávění - a tím pádem zřejmě i k postavě protagonisty, spisovatele Gradyho Trippa - je částečně v jeho neustálém zrazování původního směru. Zázrační hoši book. Read 1,937 reviews from the world's largest community for readers. Profesor tvůrčího psaní Grady Tripp vláčí na hřbetě nejen krizi st... Chabon, Michael: Zázrační hoš ... Chabon, Michael: Zázrační hoši - iLiteratura.cz ... . Profesor tvůrčího psaní Grady Tripp vláčí na hřbetě nejen krizi st... Chabon, Michael: Zázrační hoši Hlavní hrdinové Zázračn‎ých hochů jsou spisovatel a literární redaktor, ale literární píseček román překračuje; jedním z jeho hlavních témat je krize středního věku a okořeňuje ho Chabonova typická cimrmanovská mystifikace. Zázrační hoši Profesor tvůrčího ps...SOUVISEJÍCÍ KNIHY