Recepty na spokojený život

Recepty na spokojený život - Tereza Svobodová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tereza Svobodová,
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Recepty na spokojený život.pdf


Chcete si knihu přečíst?Recepty na spokojený život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Svobodová,. Číst Recepty na spokojený život Online je nyní tak snadné!

POPIS


České tradiční recepty z televizního pořadu podle Vendy a jejích VIP hostů. A ještě něco navíc... Oblíbená blogerka, známá moderátorka televizního pořadu a kuchařka Vendula Špetlíková vydává novou knihu s názvem Recepty na spokojený život. Kniha je plná zajímavých receptů, barevných fotografií a známých osobností. Se svými dětmi se s vámi o recept na spokojený život podělí populární osobnosti jako jsou Honza Musil, Alice Bendová, Petra Černocká, Igor Bareš, Pavel Kožíšek, Vlasta Horváth a další Vendy je svým přístupem v dnešní době ojedinělá. Je to normální mladá maminka dvou dětí, která ráda vaří a peče. Navíc šla svou vlastní cestou, takže vaří jednoduše, z dobře dostupných surovin a nejvíce klasická česká jídla. Všechny fotografie receptů nafotila sama ihned po jejich uvaření či upečení, bez aranžování a food stylingu, takže pokrmy na fotkách vypadají tak, jaké jsou ve skutečnosti. Vendula Špetlíková se dostala mezi deset nejlepších Food blogerek roku 2016.


...niha Recepty na spokojený život. Vaříme s Vendy! je již druhou knihou a lze v ní najít výběr receptů z televizního pořadu Vaříme s Vendy! V tomto pořadu Vendy připomíná recepty klasické české kuchyně, vaří podle receptů své maminky a babičky a předává je dále svým divákům i své dceři Vendulce, se kterou ... Vendula Špetlíková má novou knihu „Recepty na spokojený život" ... ... Seriál Recept na život online - Obzvlášť vtedy, keď sa k nej zamestnávateľ otočí chrbtom, milovaný manžel si nájde mladšiu spriaznenú dušu a dcéra v tínedžerskom veku jej to nijako neuľahčuje. Název: Recepty na spokojený život - Vaříme s Vendy. Autor: Vendula Špetlíková. Titul je zařazen do žánrů: Kuchařky, nápoje, diety › Česká národní kuchyně; ISBN: 978-80-270-2025-6. EAN: 9788027020256. Objednací kód: ND282144 113 Kč Recepty na spokojený život - Svobodová Tereza, Špetlíková Vendula. Ob ... Recept na život - TV archív ... . Název: Recepty na spokojený život - Vaříme s Vendy. Autor: Vendula Špetlíková. Titul je zařazen do žánrů: Kuchařky, nápoje, diety › Česká národní kuchyně; ISBN: 978-80-270-2025-6. EAN: 9788027020256. Objednací kód: ND282144 113 Kč Recepty na spokojený život - Svobodová Tereza, Špetlíková Vendula. Ob...SOUVISEJÍCÍ KNIHY