Vlna se blíží: Přežil jsem Tsunami, 2011

Vlna se blíží: Přežil jsem Tsunami, 2011 - Lauren Tarhisová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lauren Tarhisová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vlna se blíží: Přežil jsem Tsunami, 2011.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vlna se blíží: Přežil jsem Tsunami, 2011 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lauren Tarhisová. Číst Vlna se blíží: Přežil jsem Tsunami, 2011 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pro Bena byla návštěva otcova rodného města po jeho smrti sama o sobě dost těžká. Jednoho rána bolest přešla v hrůzu. Poklidnou vesničkou na pobřeží oceánu otřáslo silné zemětřesení a zničilo dům Benova strýce. Pak se zvedly vody oceánu. Bena a jeho rodinu odnesla a odloučila obrovská tsunami. Ben je v úzkých, sám v cizí zemi tisíce kilometrů od domova. Podaří se mu přežít jedno z největších neštěstí světových dějin?


...lna se blíží -- Přežil jsem Tsunami, 2011 - Lauren Tarshisová ... Vlna se blíží Lauren Tarshisová | Knihkupectví Daniela ... ... Podtitul: Přežil jsem Tsunami, 2011. Dobrodružný příběh chlapce, který zažil ničivou tsunami v Japonsku v roce 2011. Pro děti okolo 10 let. Vlna se blíží Přežil jsem Tsunami, 2011. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako ... E-kniha: Vlna se blíží - Lauren Tarhisová | Knihy.ABZ.cz ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Pak se zvedly vody oceánu. Bena a jeho . Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. ... Vlna se blíží...SOUVISEJÍCÍ KNIHY